• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Napiszę nieskromnie - jak na składaka, to kupiłeś sobie bardzo fajny model. :ROFL: U mnie całe pięć lat stał spięty z niskopodwoziowym Nooteboomem i załadowany był koparką.
Co do pomysłu... W Austrii dość często widuje tego typu ciągniki sprzęgnięte z jednoosiową naczepą! W naszej skali niespotykane...
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Fajny model , ale jednak za bardzo "Niemiecki" ;)
Skrętne koła być powinny w każdym modeu ,to się zgodzę, tylko że pewnie cana poszybowała by na 3-ke z przodu. :p
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Ominęły mnie dwie prezentacje...
Budowlany MAN w komunalnym kolorze. Jedni kochają, inni nienawidzą... :D Dla mnie bardzo miły dla oka. Idealny w górzyste tereny. Ja widział bym tu jeszcze jakiś HDS za kabiną... :)
Bode... Tradycyjnie Herpa zrobiła bardzo ładny model w tych barwach. Do tego samo malowanie i kolory - piękny model! :) Maćku, kiedyś musisz pokazać całą miniaturową "rodzinkę" . ;)
 

Podobne wątki