• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
Wracamy zza wielkiej wody na europejskie drogi. Zawitał kolejny model w barwach Jens Bode. Oczywiście garażuje w pudełku, a tam lusterka muszą być wyjęte, także zdjęcia bez luster...

Scania Jens Bode czarna 001.jpeg
Scania Jens Bode czarna 002.jpeg
Scania Jens Bode czarna 003.jpeg
Scania Jens Bode czarna 004.jpeg
Scania Jens Bode czarna 005.jpeg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Panie Doktorze!!!, proponuje Pan na noc samochód pełen energetyków?:eek::eek::eek:
Wygląda to bardzo pięknie;), ta skrzydlata istota (mam nadzieję że to nie kaczka:ROFL:), kojarzy mi się ze Scaniami od Maika Terpe,
niestety tymi które nie wyszły 1/87.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Ja jeszcze wrócę do poprzedniej prezentacji. Kolejny świetny model z USA na naszym forum (chyba umówiliście się z Tomkiem na prezentacje Athearn-ów :D). Biorąc pod uwagę tą naprawdę minimalistyczną kabinę (jak na standardy USA), to pojazd służył w transporcie lokalnym... Jak przystało na ta znaną nam firmę , dużo szczegółów i wysoka jakość wykonania. Świetny zakup...
Scania od Bode bardzo ciekawa, ale minimalnie odstaje od tych, które do tej pory pokazała Herpa. Nie mniej jednak dla kogoś , kto zbiera to malowanie - pozycja obowiązkowa. :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
Taki składak kiedyś się trafił dzięki koledze @Slavi. Podwozie jest z modelu MeMo, kabina z modelu herpowskiego.

MB SK ex Memo 001.jpeg
MB SK ex Memo 002.jpeg
MB SK ex Memo 003.jpeg
MB SK ex Memo 004.jpeg



Nie za bardzo mam w tej chwili co mu wrzucić na siodło, to dałem do zdjęć taki duży silos.

MB SK ex Memo 005.jpeg
MB SK ex Memo 006.jpeg
MB SK ex Memo 007.jpeg
MB SK ex Memo 008.jpeg



Jak macie jakieś ciekawe pomysły co mu można dać do ciągania, to proszę o pomoc... :)
 

Podobne wątki