• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Permot/Hruska/espewe dalej się może podobać, jeżeli Maćku pozwolisz to wkleję link do wątku @Adam66 gdzie nasz mistrz od razu na pierwszej
stronie punktuje dysproporcje permotowskiej kabiny, a na dalszych stronach brekinie też się oberwie.
UWAGA!!!!, czytanie wątku z linku grozi kompleksami, depresją i zniszczeniem swojej kolekcji, ewentualnie zmianą hobby na magnesy na lodówkę.

http://forum.modelarstwo.info/threads/warsztat-adam66.38200/
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.883 386 20
Dzięki koledzy za opinie.
Dziś jeszcze jeden model z firmy Athearn. Miał dotrzeć na "gwiazdkę" jako prezent pod choinkę, ale w trakcie transportu zaginął, tzn. zginął z trackingu na prawie 4 tygodnie... Okazuje się, że z Madrytu do Warszawy jechał(?) :niepewny:, szedł(?):niepewny: 25 dni... :eek: :LOL:
Ale dotarł wreszcie i jestem bardzo szczęśliwy, bo bardzo lubię te miniatury Kenwortha.

Kenworth kontener MSC 001.jpeg
Kenworth kontener MSC 002.jpeg
Kenworth kontener MSC 003.jpeg
Kenworth kontener MSC 004.jpeg
Kenworth kontener MSC 005.jpeg
Kenworth kontener MSC 006.jpeg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Fajny Athearn , szkoda że te modele są dosyć trudne do kupienia.
Wracając do porównania dwóch śmieciarek to Brekina bije stary model kabiną. Natomiast stara zabudowa jak dla mnie ma lepiej zrobiony podajnik do śmietnika.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
No gratuluję Maćku, widzę że zakupy u Gunthera się udały;)
Ja się zasadzałem na tego w barwach Advance, no ale zbyt długo;), co nie znaczy że czymś nie zaskoczę i u siebie.
Wracając do Macka, to oczywiście super(y)(y), szkoda tylko że nie ma możliwości spięcia tego zestawu w całości.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.883 386 20

Podobne wątki