• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Dzięki koledzy za komentarze. :)
Dziś na weekend taki model Steyra 590 w barwach szkoły doskonalenia techniki jazdy w barwach austriackiej ÖAMTC, czyli Austriackiego Klubu Motoryzacyjnego, Motocyklowego i Turystycznego.
Model jest produkcji Brekiny.

Steyr 590 OAMTC 001.jpg
Steyr 590 OAMTC 002.jpg
Steyr 590 OAMTC 003.jpg
Steyr 590 OAMTC 004.jpg
Steyr 590 OAMTC 005.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Bardzo ciekawa miniatura zagościła u Ciebie w zbiorach... Sam model bardzo poprawnie zrobiony. 590-tkę można zobaczyć w wielu austriackich malowaniach, najlepsza jak dla mnie- Felbermayr w kooperacji z Rail Cargo Austria.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Dziś nowość na rynku modeli samochodów. Star 660 w zabudowie warsztatowej. Producentem jest ROBO Modele.
Dodam, że wersja z siatkami na oknach to jeden z upominków do nagrody za zdobycie II miejsca w konkursie Najładniejsza makieta pokazana w Gliwicach na wystawie Miniaturowa Polska 2020.

Star 660 warsztat 001.jpeg
Star 660 warsztat 002.jpeg
Star 660 warsztat 003.jpeg
Star 660 warsztat 004.jpeg
Star 660 warsztat 005.jpeg
Star 660 warsztat 006.jpeg
Star 660 warsztat 007.jpeg
Star 660 warsztat 008.jpeg
Star 660 warsztat 009.jpeg
Star 660 warsztat 010.jpeg
Star 660 warsztat 011.jpeg
Star 660 warsztat 012.jpeg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Niezłe zaskoczenie tymi Starami. Maćku czy Robo to ten sam od wagonów? Kompletnie nie wiedziałem że coś takiego ma się ukazać.
Bardzo fajnie wyglądają, może nieco brak im wykończenia, ale dla takich jak ja to lepiej kiedy można sobie je samemu dopieścić. Pięknie odwzorowane opony. Gratuluję nagrody.(y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Po pierwsze gratuluję Ci nagrody, w przyszłym roku pewnie będzie pierwsze;)
Model super(y)(y), strasznie się ucieszyłem wiadomością że Robert się wziął za samochody:love:
Producenci kolejowi zazwyczaj bardziej się przykładają do modeli samochodów, i widzę ze nawet tynie belki dopieszczają:(
Mam nadzieję że w autobusy też pójdzie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Jestem (tak jak wielu z nas) mocno zaskoczony tymi Starami od ROBO. :eek: Na zdjęciach wygląda bardzo porządnie i strasznie się cieszę , że powstały kolejne pojazdy z "naszego podwórka". Ile kosztuje takie cudo i jaki jest kanał dystrybucji?
Gratuluje wysokiego miejsca w konkursie i ciekawej nagrody. Piękne modele sobie sprawiłeś....
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Dziękuję koledzy za uznanie i gratulacje. Bardzo mi miło, że zaczyna się coś dziać wokół samochodów i makiety samochodowej. :)

Niezłe zaskoczenie tymi Starami. Maćku czy Robo to ten sam od wagonów? Kompletnie nie wiedziałem że coś takiego ma się ukazać.
Tak Piotrze, ROBO Modele to ten sam Robert, który produkuje wagony. A co do zaskoczenia to wyobraź sobie moją minę, jak Robert w piątek wieczorem powiedział, że w sobotę pokaże model tego Stara. o_O Zaskoczenie było ogromne, a już w sobotę "banan" nie schodził mi z gęby jak na nie patrzyłem... :)
Ile kosztuje takie cudo i jaki jest kanał dystrybucji?
Pytaj u Roberta @robo. Najprościej przez PW. Można także kontaktować się przez jego stronę internetową http://robo.eu.com albo przez facebooka https://www.facebook.com/search/top?q=robo modele
 

Podobne wątki