• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

grzes_rr

Znany użytkownik
Trakker to im się udał, dobrze że do mnie też już dotarł :)
Ale mnie Maćku bardziej zmartwiły koła, nastawiony byłem na takie jak w wersji militarnej a tu standardowo o_O
Za to zdobyłem przyczepę tandemową i będzie trochę inna prezentacja ;)

Martino

Znany użytkownik
Ogólnie model ma pewien potencjał i do najgorszych nie należy. Gdyby nie ta belka i przednie felgi (to jakaś nowość?) to byłby ciekawy. Niemiec ma pomarańczowe to Herpa robi pod niego. Mimo wszystko podoba mi się ta wywrotka.

IgorS

Aktywny użytkownik
Te koła przednie to faktycznie nowość, imitacja napędu na przód (bardzo podobna do piast i charakterystycznych kołpaków z nowych MANów):
iveco-kola.jpg vs man-kola.jpg

Ciekawe czy doczekamy sie przeróbki Trakkera z kabiną sypialna na podwozie pod lawete - wstarczyłoby założyć zderzak ze Stralisa Hi-Way ;).

FH-12

Aktywny użytkownik
Do teraz jestem w szoku, że Herpa wypuściła taki model do tej pory można było sobie pomarzyć o czymś innym jak Mercedes i MAN w innej konfoguracji niż podstawowa (ciągnik siodłowy z góra dwoma typami kabin). Widziałbym spietęgo go z naczepą platformą a na naczepie ładunek w postaci koparki.

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Do teraz jestem w szoku, że Herpa wypuściła taki model do tej pory można było sobie pomarzyć o czymś innym jak Mercedes i MAN w innej konfoguracji niż podstawowa (ciągnik siodłowy z góra dwoma typami kabin). Widziałbym spietęgo go z naczepą platformą a na naczepie ładunek w postaci koparki.
Taki mam właśnie zamysł, tylko muszę poszukać pomarańczowej przyczepy Goldhofer.