• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
No, jest potężna kolekcja. Gratuluję.
Potężna może nie jest, ale spora na pewno. Co prawda jakaś część kolekcji garażuje także w pudełkach ale przecież jest tu paru kolegów, którzy mają dużo większe kolekcje i te należy nazywać potężne, no ale dziękuję za uznanie. :)
A tak w ogóle to wszystkim Wam Koledzy dziękuję za pozytywny odbiór i docenianie moich zbiorów. Motywujecie do dalszych poszukiwań... :)

Fapo

Znany użytkownik
Potężna może nie jest, ale spora na pewno. Co prawda jakaś część kolekcji garażuje także w pudełkach ale przecież jest tu paru kolegów, którzy mają dużo większe kolekcje i te należy nazywać potężne, no ale dziękuję za uznanie. :)
A tak w ogóle to wszystkim Wam Koledzy dziękuję za pozytywny odbiór i docenianie moich zbiorów. Motywujecie do dalszych poszukiwań... :)
Słuchaj, jak na moje oko modele, które są w pudełkach nie powinny być uznawane jako "modele z mojej kolekcji"... Ty masz większość swoich w gablotkach i to się ceni.

Slavi

Aktywny użytkownik
:eek: Naprawdę robi wrażenie. Uwielbiam takie zdjęcia. Najpierw rzuciły mi się w oczy ciężarówki Athearn w fabrycznych pudełkach. :) Równocześnie bardzo się cieszę, że mam takie "wąskie" spektrum zainteresowań w modelarstwie... :)

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Maciek bardzo fajny klasyk Ci się trafił(y)teraz czekam na efekt końcowy jak go dopieścisz;).
Jak przyjdzie wena i trochę wolnego czasu to coś spróbuję zrobić. Ostatnio to mam totalny niedobór czasu... :mad:
W tych krótkich wolnych chwilach coś tam połączę ze sobą i ostatnio właśnie znalazłem u Pawła w sklepie taką firankę i podpiąłem ją pod samotnego Mana. Nawet mi ten zestaw pasuje. Muszę tylko coś zrobić z felgami Mana bo ten kolor mnie drażni... :confused:

Man lowdeck firanka 001.jpg
Man lowdeck firanka 002.jpg
Man lowdeck firanka 003.jpg