1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Mafo, 29 Czerwca 2012.

1. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Ifa bo lewej stronie dużo lepiej się prezentuje.

2. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Porównanie wychodzi zdecydowanie lepiej na korzyść modelu z lewej strony.Lampy, wycieraczki, lusterka czy tylna belka mają jeszcze coś wspólnego z modelem, a z prawej.......? Zabawka:(

3. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Bardzo dobre porównanie od razu widać że na Herpę po prostu szkoda kasy .
    Ciekawe jakbyś odesłał do Herpy model z odpowiednim komentarzem ?

4. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

I to jest racja Heniu. A lusterek w Herpie nie wklejałem, bo jeszcze coś w tej miniaturce zmienię i przy pracach zapewne bym połamał. Jedno jest fajne, że dali dwa komplety lusterek do herpowskiej miniaturki.
    Nie wiem co by na to Herpa powiedziała, ale sądzę, że nie wiele bym wskórał. Poza tym, jak wkleiłem te fotki i znów je obejrzałem, to już zacząłem ten model zmieniać. Na pierwszy rzut poszły przednie światła i końcówki obrysówek na zderzaku, a następnie tylne lampy. Tylne na zdjęciach wyglądają trochę krzywo, ale patrząc na model w rzeczywistości nie jest tak źle. Natomiast przednie trochę już chyba lepiej wyglądają. Na razie zmyłem ten srebrny z przodu i pomalowałem tył reflektorów, ale to jeszcze nie to co bym chciał osiągnąć. Muszę wymyślić coś innego. A jak się wkurzę, to zamówię z Haulera blaszki do waloryzacji tej Ify i pewnie wtedy nabierze ona prawdziwego wyglądu. Na razie wygląda tak:

Ifa Herpa 07.jpg Ifa Herpa 06.jpg Ifa Herpa 08.jpg

• Super! Super! x 3
    • Doceniam Doceniam x 1
  5. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Jeszcze jakiś brudzing i ujdzie w tłoku :)

Udostępnij