• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

dziarka

Aktywny użytkownik
Mimo, że nie jest to model z kręgu moich zainteresowań to miło się go ogląda:) Powiem Ci Maćku, że Twoja dioramka u kolejnych modeli przez Ciebie prezentowanych podkreśla ich walory, przysłaniając pewne niedociągnięcia (y) Z przyjemnością tu zaglądam:)

DamLen

Znany użytkownik
Takiej Ify jeszcze chyba nie widziałem, mi to przypomina starą Tatrę, jakich jeszcze sporo można spotkać u naszych południowych sąsiadów. Sam model dosyć ładnie wykonany.

Slavi

Aktywny użytkownik
Ifa jak Ifa, ale Skoda jest fantastyczna i też sobie taką zafundowałem, tylko że no name. Moją naczepę też wystrzelę w "kosmos" i załaduje jej jedyny słuszny ładunek :ROFL::ROFL::ROFL:... Jeszcze chętnie bym zobaczył porównanie z tą od "Saw-a".

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Dziś drugi model Ify, z tym że wywrotki. Model zrobiony przez Herpę i niestety, jakość nie warta swoich pieniędzy. Nie dość, że wycieraczki to srebrne kreski na szybie, przednie światła to jakiś horror, to i goła tylna belka wołają razem o pomstę do nieba. :mad::confused::mad::confused::mad::confused:

Ifa Herpa 001.jpg
Ifa Herpa 002.jpg
Ifa Herpa 003.jpg
Ifa Herpa 004.jpg

Irokez46

Znany użytkownik
Czekałem na te modele Herpy, ale teraz widzę że trzeba odpuścić zakup. Trochę mi przypomina Stary z pewnej firmy. Znaczy jest baza, ale żeby wyglądało trzeba sporo pracy włożyć.

jestrabh

Znany użytkownik
No cóż, jaki to model każdy widzi i ma własne motywacje aby go nabyć lub nie. Myślę, że gdyby prezentowałby go ktoś inny, a nie Ty to mogłoby mu się dostać za pokazywanie zabawek.:) Żałosne jest to, że w dzisiejszych czasach Herpa wypuszcza coś takiego i to jeszcze za taką cenę.