1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Mafo, 29 Czerwca 2012.

1. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Mimo, że nie jest to model z kręgu moich zainteresowań to miło się go ogląda:) Powiem Ci Maćku, że Twoja dioramka u kolejnych modeli przez Ciebie prezentowanych podkreśla ich walory, przysłaniając pewne niedociągnięcia (y) Z przyjemnością tu zaglądam:)

2. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Zacnie się prezentuje ta Ifa.Kolor mi się podoba.

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Bardzo fajny klasyk , u nas może nie był zbyt popularny ale można go było spotkać :)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Bardzo ciekawie prezentuje się ta IFA(y)Może się podobać:)

5. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Model fajny, ale jako pojazd z minionej epoki był, że tak powiem mało atrakcyjny .

6. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Takiej Ify jeszcze chyba nie widziałem, mi to przypomina starą Tatrę, jakich jeszcze sporo można spotkać u naszych południowych sąsiadów. Sam model dosyć ładnie wykonany.

7. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Ładny model , chociaż na żywo oryginału nigdy niewidziałem .

8. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Ciekawy Fiat.ładne Volvo ale Skoda najładniejsza..

9. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Ifa jak Ifa, ale Skoda jest fantastyczna i też sobie taką zafundowałem, tylko że no name. Moją naczepę też wystrzelę w "kosmos" i załaduje jej jedyny słuszny ładunek :ROFL::ROFL::ROFL:... Jeszcze chętnie bym zobaczył porównanie z tą od "Saw-a".

10. trucker

trucker Znany użytkownik

Ify są dość rzadkimi modelami, a tego modelu chyba jeszcze nie widziałem. Scania jens bode dla mnie najfajniejsza.

11. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Dziś drugi model Ify, z tym że wywrotki. Model zrobiony przez Herpę i niestety, jakość nie warta swoich pieniędzy. Nie dość, że wycieraczki to srebrne kreski na szybie, przednie światła to jakiś horror, to i goła tylna belka wołają razem o pomstę do nieba. :mad::confused::mad::confused::mad::confused:

Ifa Herpa 001.jpg Ifa Herpa 002.jpg Ifa Herpa 003.jpg Ifa Herpa 004.jpg

• Doceniam Doceniam x 7
  12. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Model dość średni tak jak to Maćku opisałeś . Taka pozycja bardziej o wartości historycznej .

13. trucker

trucker Znany użytkownik

Zgadzam się, z powodu tego modelu ify warto go mieć, wykonanie faktycznie takie sobie.

14. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Macku nie pozostaje Tobie nic tylko podpalić to wątpliwe dzieło Herpy ;-)

• Popieram Popieram x 1
    • Śmieszny Śmieszny x 1
  15. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Rzeczywiście wykonanie szału nie robi, jak na współczesny wyrób. Jedynie sam fakt że taki model w ogóle jest go ratuje.

16. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Czekałem na te modele Herpy, ale teraz widzę że trzeba odpuścić zakup. Trochę mi przypomina Stary z pewnej firmy. Znaczy jest baza, ale żeby wyglądało trzeba sporo pracy włożyć.

17. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Wygląda jak stary wiking..a cena brr.

18. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Wykonanie modelu jest bardzo średnie,ale sam fakt że jest taka Ifa w Twojej kolekcji jest na pewno pocieszający :)

19. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

No cóż, jaki to model każdy widzi i ma własne motywacje aby go nabyć lub nie. Myślę, że gdyby prezentowałby go ktoś inny, a nie Ty to mogłoby mu się dostać za pokazywanie zabawek.:) Żałosne jest to, że w dzisiejszych czasach Herpa wypuszcza coś takiego i to jeszcze za taką cenę.

20. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Dzięki koledzy za opinie... Dziś jeszcze takie porównanie tych dwóch miniaturek.

Ifa porównanie 001.jpg Ifa porównanie 002.jpg Ifa porównanie 003.jpg

• Super! Super! x 2

Udostępnij