• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
MI się tam ta "biała dama" podoba . Fajnie się prezentuje . Jedyne co bym przy nim zrobił to małym pędzelkiem pomalował na czarno w kabinie klamki , schodki i filtr powietrza . Małe rzeczy a ożywiły by ten skład .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
"Białas" bardzo realny i mi się podoba. Zestawy puszkowe są o tyle fajne, że wystarczy zmienić kontener i mamy całkiem "inny" model. Koła w naczepie są świetne (y).
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Niedawno pokazywałem starego Ursusa zrobionego przez firmę Schuco, a dziś drugi staruszek. Ursus-Lanz Buldog, zrobiony przez Wikinga.
:podstepny: Przejeżdżał jakoś tak przy parkingu to go obfociłem. :podstepny:

Ursus Lanz Buldog 001.jpg
Ursus Lanz Buldog 002.JPG
Ursus Lanz Buldog 003.JPG
Ursus Lanz Buldog 004.JPG
Ursus Lanz Buldog 005.JPG
Ursus Lanz Buldog 006.JPG
Ursus Lanz Buldog 007.JPG
Ursus Lanz Buldog 008.JPG
Ursus Lanz Buldog 009.JPG
Ursus Lanz Buldog 010.JPG
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Maćku, w rolnictwo Cię ciągnie widzę:D Może i ja kiedyś tutaj pochwalę się swoim dość sporym zbiorem modeli rolniczych...a jest tego troszkę;)
Każdy model Ursusa cieszy, bo jest ich na rynku modelarskim jak na lekarstwo.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Jak dla mnie, więcej takich porównań by się przydało(y)
Może to jakiś pomysł na Wasz (samochodowy) wspólny wątek. Ja np. nie mam pojęcia, który Trabant jest najlepszy, a chciałbym wiedzieć, bo noszę się z zamiarem zakupu:oops:
 

Podobne wątki