• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Czy takie zestawy jeździły w rzeczywistości? Jest jakies zdjęcie takiego zestawu ze Skodą? Jeśli tak, to model jest fenomenalny! :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Po prostu piękne! Kwintesencja "demoludowego" transportu! Dobrze, że mamy Seweryna, a Seweryn dostał taki talent od "Bozi" :)
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Przepiękny model. Też muszę taki mieć, bo się pochoruję;). Dawno temu mój wujek jeździł Liazami w Hortexie Góra Kalwaria i być może dlatego u mnie taki sentyment do ciężarówek z tej epoki.
Model zrobiony jest na bazie SDV czy MMB?
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
OOOO :eek:!!! To już wiem gdzie pojechała TA Skoda... Jak ja się na nią napaliłem... Nie pamiętam już czy była za droga, czy zapiłem :ROFL: i zapomniałem o aukcji... Mafo, przypomnisz, ile kosztowała :D?
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
OOOO :eek:!!! To już wiem gdzie pojechała TA Skoda... Jak ja się na nią napaliłem... Nie pamiętam już czy była za droga, czy zapiłem :ROFL: i zapomniałem o aukcji... Mafo, przypomnisz, ile kosztowała :D?
To nie jest Skoda z aukcji, także nie wiem jaką cenę osiągnęła.
 

Podobne wątki