• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
To jeszcze jeden składak z elementów kupionych oddzielnie.

IMG_4811.jpg
IMG_4812.jpg
IMG_4813.jpg




I jeszcze tak dla porównania z poprzednim składakiem:



IMG_4814.jpg
IMG_4815.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Dziś będą, mam nadzieję, ciekawostki. Odebrałem paczkę, która miała być przed świętami. Ale dobrze, że w ogóle dotarła.
Modele złożył dla mnie i delikatnie zwaloryzował Seweryn (SAW-Model), któremu składam Wielkie Dzięki.
Na początek wywrotka:

IMG_5770.jpg
IMG_5771.jpg
IMG_5772.jpg
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Ty to masz jakieś kurna względy u tego Seweryna czy co? Też taka miała być u mnie i to na początku grudnia...
Świetny modelik, mógłbyś jeszcze ją zrobić w towarzystwie Jelcza. I nie ściemniaj, że tylko jeden model w paczce był...dawaj jeszcze coś:podstepny:
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Ty to masz jakieś kurna względy u tego Seweryna czy co? Też taka miała być u mnie i to na początku grudnia...
Świetny modelik, mógłbyś jeszcze ją zrobić w towarzystwie Jelcza. I nie ściemniaj, że tylko jeden model w paczce był...dawaj jeszcze coś:podstepny:
Moja miała już być w październiku, ale się trochę obsunęło. W towarzystwie Jelcza zrobię, tylko muszę poczekać na aparat, bo poszedł robić fotki mojemu wnukowi.
Natomiast następny model prosisz i masz. Też Skoda, tym razem jako piaskarka:


IMG_5773.jpg
IMG_5774.jpg
IMG_5775.jpg
IMG_5776.jpg
IMG_5777.jpg
IMG_5778.jpg
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Fajne te twoje składaki Volvo wygrywa chociaż Mesio to także poczciwy klasyk(y).Skoda to mistrzostwo świata świetny model normalnie ci go zazdroszczę:).
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Kurcze, czemu tylko ty sobie możesz "macać" modele...ja czekam i czekam, ale widzę że piaskarkę warto było zamówić - mam nadzieję że dotrze do mnie przed większymi opadami.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Kurcze, czemu tylko ty sobie możesz "macać" modele...ja czekam i czekam, ale widzę że piaskarkę warto było zamówić - mam nadzieję że dotrze do mnie przed większymi opadami.
Nie wiem czemu ja, może byłem grzeczniejszy przez cały rok???
Dziś jeszcze trzecia Skoda z tej samej paczki w zabudowie asenizacyjnej.

IMG_5779.jpg
IMG_5780.jpg
IMG_5781.jpg
IMG_5782.jpg
IMG_5783.jpg
IMG_5784.jpg
 

Podobne wątki