• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki- kolekcja Bartek123

Reakcje
100 0 0
#1
Witajcie. Jestem Bartek i mam 25 lat. Od kilku lat kolekcjonuje różne modele głównie firmy Herpa, ale również AWM i Wiking. Mój zbiór skupia w większości ładnie pomalowane zestawy tzw. "pisanki".

1. Herpa Die Wikinger









2. Herpa Die Raumfahrt









3. Scania R HL Martin Transporte "Fallen Angel"









4. Scania R TL "La Revolution"









5. MAN TGA Niepołomice







]


Zapraszam do oglądania, recenzowania i komentowania.​
 

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#2
Witaj na forum.Początek masz bardzo obiecujący (y).Swietne modele i niektóre bardzo porządane.Jeśli mogę coś doradzić to prezentacje rób dla pojedyńczych modeli aby można było to w odpowiedni sposób strawić.Zrobienie koktajlu powoduje że wszystko się rozmywa w pamięci.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#3
Super, modele fajne ale tak jak wspomniał kolega Jacek najlepiej pojedyncze prezentacje :) No i pasowało by lepsze światło w większości przypadków ;)
Mi najlepiej wpadłw pamięć TGA Niepołomice i chętnie bym widział to u siebie w gablotce :)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#5
Witajcie. Jestem Bartek i mam 25 lat. Od kilku lat kolekcjonuje różne modele głównie firmy Herpa, ale również AWM i Wiking. Mój zbiór skupia w większości ładnie pomalowane zestawy tzw. "pisanki".
Szanowny kolego. Jeśli jeszcze raz zaczynasz wklejać linki do jakichś serwisów hostingowych do przechowywania zdjęć to za chwilę nie będzie tu zdjęć. Dopiero co wczoraj usuwałem Twój temat z modelami, bo zniknęły z niego zdjęcia. Wklejaj zdjęcia bezpośrednio na forum, to nie znikną.
 
OP
OP
B
Reakcje
100 0 0
#7
Dziękuję za pozytywne komentarze. Zgodnie z sugestią chciałem wrzucać na forum niestety rozmiar max zdjęcia to 2 mb a moje przekraczają czasem 4 :( Tak czy siak nie zwalniam tempa :D

6. Volvo FH Gl. XL cysterna Ingo Dinges







 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#8
Dziękuję za pozytywne komentarze. Zgodnie z sugestią chciałem wrzucać na forum niestety rozmiar max zdjęcia to 2 mb a moje przekraczają czasem 4 :( Tak czy siak nie zwalniam tempa :D
To zmniejsz zdjęcie. Są przecież darmowe strony zmniejszające zdjęcia. Wystarczy wpisać np. pomniejszacz albo zmniejszacz w googlach. Inaczej to zdjęcia znikną i znów będzie problem. Nie kombinuj, tylko słuchaj dobrych rad.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#9
Witaj na forum . Mocne wejście tutaj i sporo ciekawych modeli . Moją uwagę głównie przyciągnęły Scania Martin , Man w Polskim malowaniu i volvo z Ingo Dinges . Natomiast jeśli chodzi o foty to faktycznie je zmniejszaj i wrzucaj prosto na forum . Dużo to łatwiejsze i foty nie pojdą w niebyt . Ja sam używam VSO Image Resizer i jestem bardzo zadowolony . Jeszcze gdy robisz zdjęcia staraj się o dobre światło i zdjęcia rób zgodnie z kierunkiem padania światła . Modele dzięki temu wygladają lepiej i milej się takie prezentacje ogląda .
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#12
Fajna Czeszka, generalnie Czesi mają dużo fajnych malowań w wykonaniu herpy i często myślę nad zbieraniem ich malowań, zważywszy na to
że mieszkam 25 km od ich granicy ma to jakiś sens. Boże!!!, dobrze że nie mieszkam w Zgorzelcu:ROFL::ROFL::ROFL:
 

Podobne wątki