• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki- kolekcja Bartek123

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.887 386 20
#64
Morgenstern to jest malowanie, które lubię i to bardzo. Co prawda nie mam żadnego modelu w tych barwach, ale bardzo mi się podobają. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.788 67 1
#66
Kolejne świetne modele . Man jak dla mnie bardzo ładny zarówno pod względem malowania i konfiguracji podwozia . Natomiast Daf to kolejny model który drugie życie prowadzi w naszym kraju .
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.484 158 2
#69
Witamy na forum. Tempo niesamowite, tylko... żebyś się tu nam za szybko wystrzelał z modeli. No i polecam trochę pozaglądać do kolegów na forum.
Tyle na początku... przede wszystkim baw się dobrze.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#70
Witaj kolego na forum! :) Widzę , że mamy kolejny ciekawy wątek. Mało ludzi lubi tego typu malowania a jeszcze mniej zbiera takie modele. Bardzo ciekawa kolekcja. Nie będę oryginalny - najlepszy oczywiście MAN w barwach narodowych. Na uwagę zasługują również modele, które maja namalowane numery rejestracyjne z tyłu kabiny. Czekamy na więcej i baw się dobrze. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.887 386 20
#72
Kolego @Bartek123. Żyjesz jeszcze?
Widzę, że 16 szalonych dni pokazów kolekcji spowodowało brak kontynuacji tematu... :niepewny:
Szkoda, :ostrozny:bo zapowiadał się naprawdę ciekawy temat do oglądania... :(
 

Podobne wątki