• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje boje z RC H0

OP
OP
piotrkk

piotrkk

Użytkownik
Naczepka Herpowska skończona. W sumie wygodniejsza w pracy niż ta moja poprzednia AWM.
Wszystko świeci i miga jak należy :cool:
I postanowiłem podjąć próbę pobrudzenia czy postarzenia trochę samej naczepy i trzech kontenerów.

Jako, że to było pierwsze podejście do tematu, to wyszło jak wyszło i nie wiem co o tym sądzić.
Ja to akceptuję, ale prosiłbym o KRYTYKĘ.
Może innym razem jakiś błędów uniknę czy coś.

Od spodu "wymazane" czarnym ;)

DSC_4635_l.jpg

Polutowane i wpasowane.
Zasłonka docięta i gotowa do wpasowania nad płytką z rezystorami.

DSC_4637_l.jpg

I już zasłonięte druciarstwo.

DSC_4632_l.jpg

Dostawiłem tylny fartuch i belkę.
Przy okazji, jak wspomniałem, zrobiłem pierwsze kroki, testy w brudzeniu samej naczepy i kontenerów.

DSC_4692_l.jpg

DSC_4677_l.jpg

DSC_4686_l.jpg

Przy okazji jeszcze z innymi dwoma kontenerami postanowiłem poeksperymentować z postarzaniem, brudzeniem.
Przy tym białym nie jestem z tych prób do końca zadowolony.
Niby na fotkach portowych, które znalazłem w sieci, takie białe kontenery w taki sposób potrafią rdzewieć, ale może innym razem coś innego zrobię albo będę białych unikał ;)

DSC_4697_l.jpg

Moim zdaniem zielony China... i szary OOCL jakoś lepiej wyglądają.

DSC_4700_l.jpg

DSC_4706_l.jpg

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 9
W robocie 4
W robocie 6