• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje amerykańce -Muscle&trucks

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Kapitalne modele. Ilość szczegółów powala, tym bardziej, że to taka miniaturowa skala. Świetne nabytki. (y).
Teraz przydałyby się takie zestawy w 1:43, zarówno Kenwortha W900 brakuje jak i takich naczep.
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
Lec Go, mafo, Misiek, Brodagaz - dzieki za komentarze


Dziś nowość od Goldvarga , Merkury czyli marka która działała pod patronatem Forda jeszcze do 2011 roku.
Sam model świetny, jedynie co Goldvarg spaprał to kolor wnętrza,
jest jakieś matowo-różowo podobne a powinno być ciemno czerwone/jasno bordowe i z połyskiem.
Takie przynajmniej widziałem w 1:1.
Z ciekawostek bryła jest identyczna z Fordem Torino '69, które to Goldvarg wypuścił kilka lat temu. (ale Cyclone ładniejszy
1675510879184.png
)


Mercury Cyclone 1969 1/43 - Goldvard

k.jpg
kk.jpg
kkk.jpg
kkkk.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
Była jeszcze do wyboru wersja niebieska (ale całość w niebieskim) i jakoś bardziej podpasował mi ten w naszych barwach narodowych
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Bardzo fajny model. Nawet z tym skopanym kolorem wnętrza podoba mi się.
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
Nie aż tak dużo, nie dalbym tyle po ile schodzą obecnie, to jakieś szaleństwo... Ja rozumiem jeszcze gdyby to była jakość detali jak NEO ale nie Altaya..
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
Nie masz czego żalować, bo ten sprzedawca na ebay miał go tylko jednego. Chyba trzeba przeczekać jak hiszpanie wiecej tych modeli wystawia na aukcjach to i ceny spadną
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 1
Skala 1:43 6
Skala 1:43 13
Skala 1:43 104
Skala 1:43 24

Podobne wątki