• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1:87

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Świetna wersja tej Vectry, nie widziałem jeszcze nigdy takiego malowania. A z poprzednich modeli przepięknie wygląda czarna MX5. Kremowe wnętrze bardzo jej pasuje. Ulysse i Vaneo też dobrze wykonane, choć w rzeczywistości Mercedes zbiera nienajlepsze opinie.
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2019 Roku ,witajcie po dłuższej przerwie :) ,a dzisiaj jak to u mnie zwykle .. klasyka czyli wszystkim doskonale znany model Mercedesa 190E 2.5-16 EVO2, w modelu dokonałem kilku zmian ,a mianowicie zleciał sobie bardziej na glebe ,oryginalne felgi zastąpiłem kultowymi bbs'ami a tylny spojler stracił dolną półke ..

baby-benz.jpg
DSC03195.JPG
DSC03198.JPG
DSC03194.JPG
DSC03193.JPG
DSC03192.JPG
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Ciekawy Mieczysław, a przeróbki na plus, choć powiem, że akurat te konkretne felgi jakoś mi tu nie podchodzą. Wolę go na takich jak pokazałeś oryginał. No może, jakby te BBS-y były ażurowe...
 

Podobne wątki