• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1:87

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Porsche bardzo ciekawe, ale Ferrari wygrywa. Dużo bardziej mi się podoba. No a otwierana klapa silnika i zrobiony silnik to miły akcent urealniający tą miniaturkę. Szkoda, że Herpa zarzuciła projekt wkładania silników do osobówek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Ciekawa wersja tego Golfa. Jak już dawałeś blachy, to trzeba było maznąć na czarną tylną wycieraczkę. Wyglądałby jeszcze ciekawiej. Jedyne co mi się tu nie podoba to felgi. Zmieniłbym na jakieś inne.
 
OP
OP
maniac64

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Ciekawa wersja tego Golfa. Jak już dawałeś blachy, to trzeba było maznąć na czarną tylną wycieraczkę. Wyglądałby jeszcze ciekawiej. Jedyne co mi się tu nie podoba to felgi. Zmieniłbym na jakieś inne.
wymiana felg chodziła mi po głowie ale w końcu postanowiłem zostawić te oryginalne bbs'y, o wycieraczce faktycznie zapomniałem ...
 

Podobne wątki