• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1:87

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Bardzo fajny ten stary Jaguar. Rejestracja dodaje mu uroku. Szkoda tylko że z przodu brak...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Coraz lepiej Herpa wykonuje te miniaturki. Ilość detali naprawdę świetna. Podoba mi się. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Na moje oko to Audi jest z Wikinga :p Co nie zmienia faktu, że model bardzo dobrze odwzorowany.
No to tym bardziej na duży plus, bo Wiking troszkę odstawał od Herpy. I tak jestem pod wrażeniem wykonania. Z utęsknieniem czekam, aż któraś z firm dogada się z BMW i zacznie wypuszczać kolejne miniaturki ze śmigiełkiem na masce w naszej skali.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Przy wściekle żółtym Stingrayu Audi wygląda bardzo spokojnie. ;) Oba modele świetne - i choć Audi jako model radzi sobie lepiej, to w realu oglądałbym się za Vette.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Na czarnych felgach wygląda świetnie ten szósty iks. Szkoda, że znaczek tylko z przodu.
 

Podobne wątki