• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje 1/87

Marcin W

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Nie wiem od których modeli zacząć czy od Tych które najpierw nabyłem czy jak leci.
W moijch planach jest makieta narazie zbieram materiały i robie sobie projekty no i musze po kończyć modele w skali 1/24 a póżniej całe serce ambicje wolny czas poświeńce dziecku żonie i naszym "zabawkom".
Pozdrawiam wszystkich modelarzy.
 
OP
OP
Marcin W

Marcin W

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
DSC_0033.jpg



Moje wywrotki.Fotto ogólne[DOUBLEPOST=1374777063][/DOUBLEPOST]Moje czerwone będą w jednej flocie jeżdzić
DSC_0031.jpg
[DOUBLEPOST=1374777275,1374776931][/DOUBLEPOST]Reszta mojch wywrotek
DSC_0030.jpg
[DOUBLEPOST=1374777585][/DOUBLEPOST]A teraz volvo fh 12
DSC_0028.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#6
Witam na forum , ciekawe modele , Volvo możesz dziecku oddać i kupić z Herpy lub AWM na szczęście już są zapowiedzi najnowszego Volvo z plastiku.;)
Z tym czasem dla żony nie przesadzaj są ciekawsze zajęcia .:D:D:D:D:D;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#7
Witam na forum , ciekawe modele , Volvo możesz dziecku oddać i kupić z Herpy lub AWM na szczęście już są zapowiedzi najnowszego Volvo z plastiku.;)
Z tym czasem dla żony nie przesadzaj są ciekawsze zajęcia .:D:D:D:D:D;)
I żonie też można coś znalezc do roboty... odkurzanie modeli.
 

Podobne wątki