• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Moja upragniona makieta

OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Trochę czasu zajęły mi podjazdy i zjazdy, dopasowanie odpowiedniego spadku itp ... żeby pociągi mogły to pokonywać bez problemu. Dopiero potem po wielu testach było to zabudowywane górami i innymi skałami. Teraz kiedy można się spokojnie bawić, w wolnych chwilach dłubię sobie kawałek po kawałku.:cool: Zero pośpiechu.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Papa wisi na krokwiach? Dajże chociaż cienkie deskowanie (balsa?) bo przyjdzie śnieg i się zapadnie, a potem z wiatrem odfrunie... ;)
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Po dość długiej przerwie, wróciłem do prac na mojej makiecie i ... jest już prawie skończona. Trzeba jeszcze dopieścić kilka szczegółów, dodać figurki, więcej krzewów i drzewek, oświetlić kilka budynków itp ... itd .... Czekam też na latarnie OMAK, do których instalacja jest już gotowa.
Tym razem ożywią one część makiety, na której jest dworzec. Kilka zdjęć wieczorem ...

@Daniel, o kawie pamiętam :kawa:, będzie podwójna ;)

IMG_1207.jpeg
IMG_1219.jpeg
IMG_1230.jpeg
IMG_1231.jpeg
IMG_1232.jpeg
IMG_1233.jpeg
IMG_1236.jpeg
IMG_1237.jpeg
IMG_1238.jpeg
IMG_1242.jpeg
IMG_1243.jpeg
IMG_1244.jpeg
IMG_1245.jpeg
IMG_1247.jpeg
IMG_1248.jpeg
 
Ostatnio edytowane:

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Super klimacik. A możesz pokazać aerial view (czyli z góry) "w dzień" ? :)
Świetnie wyszedł ten budynek z Piko z tym zielskiem na ścianach. Chętnie zobaczę więcej. :)
(y)(y)(y)
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Super klimacik. A możesz pokazać aerial view (czyli z góry) "w dzień" ? :)
Świetnie wyszedł ten budynek z Piko z tym zielskiem na ścianach. Chętnie zobaczę więcej. :)
(y)(y)(y)
Ten budynek to przerobiony budynek Policji Piko, bo był taki brzydki zielony :X3:

Aż szkoda, że to system Maerklina i z podkladów wystają te cycki ale tak, to piękna
To przykład, że nie zawsze jak wystają cycki jest fajnie, ale specjalnie to nie razi.;) :) Najbardziej widoczne są na zwrotnicach.
 

Podobne wątki