• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Wolter - Kandyt
"Ale, ostatecznie, w jakim celu stworzono świat? rzekł Kandyd."
Żeby TD 40 doprowadziło mnie to obłędu.
Poziom frustracji - 20 na 10.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Już mi lepiej.
Spychacz TD 40 rośnie i nadal utrzymuję chęć pokazania namacalnego prototypu przed gwiazdką.
:)
Model przedstawiać będzie"maszynę przyszłości" ( Egzemplarze z pierwszych lat produkcji czyli 1979r. ) Jak pieszczotliwie była nazywana przez inżynierów z HSW. Planowana skala 1:43 oraz H0
Bez tytułu.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Idą święta; idzie porażka. No cóż nie pierwsza w moim życiu i pewnie nie ostatnia. Nie zdążę pokazać Fizycznego TD40 na gwiazdkę jak zapowiadałem. Jutro pewnie zakończę projektowanie ciągnika ale nie zdąży się wydrukować i wytrawić nie wspominając o montażu. Ech. Pokażę w przyszłym roku.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Panowie miło mi poinformować, że kolejne moje modele będą powstawały we współpracy z RESIN LABOR.
Wózek WNA 1320 w skali 1:43 oraz Agregat sprężarkowy jest już u nich.
Natomiast dzięki Adamowi Stala mam i ja . i to w mojej skali :)
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki