• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
A takie tam zdjęcie które ukazuje jak wielki jest TD40 przy Ł34. Dodam tylko, że ów spychacz jest w skali 1:50 a Ł34 w 1:45.
Pewnego dnia gdy mój TD40 zostanie skończony ten opuści moją kolekcję.
20190824_132202.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
INFO z kuźni:
Lakiernia strajkuje więc Autosan H9 i niewiadów N250 w skali 0 stoją na bocznicy.
Pierwsze dwa zestawy Ł34 w skali 0 czekają już tylko na blachę fototrawioną i można zamawiać. ( info tylko na PW)
TD40 czeka na długie jesienno-zimowe wieczory.
Dla rozrywki kolejny model HSW. Stal 258.
Bez tytułu.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Autosan został niemal w całości wydrukowany więc taka opcja produkcji odpada. Nie wiem czy znajdę odlewnika który podejmie się tak dużego odlewu.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Dzięki Panowie za dobre słowo. Ale to jest tylko prototyp. Ma kilka błędów które poprawię. Szkoda mi było wywalić do kosza więc już go zmontuję :)
Na wersję H0 niestety nie mam już wpływu.

Ps do gwiazdki chce się uporać z tym co rozbybrane.
A więc 24 grudnia chce by stały koło siebie w zero:

Ł34
Poprawiona wersja WNA1320
Stal258
WD53
H9
I prototyp TD40 ( przynajmniej jego część)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Pierwszy zestaw Ł34 Huta Stalowa Wola uważam za gotowy.
Skala 1;43,5.
Kolejne egzemplarze w przygotowaniu.
Czas zacząć składanie.
Najbardziej cieszy mnie samodzielny projekt, druk modelu, fototrawienie oraz druk kalkomanii. Szkoda, że odlewania sam nie umiałem zrobić.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki