• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Komunikat

Mam przyjemność poinformować Państwa, że Model Ł34 w skali H0 będzie powstawał we współpracy z Adamem "@adamwyt".
Obaj mamy ogromny sentyment do maszyn z HSW. Patrząc na pracę Adama jestem całkowicie spokojny o to ,że model będzie wykonany jak należy. Wierze w to, że nie poprzestaniemy na Ł34.


Koniec komunikatu :)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Szkoda że nie mogę wszystkiego wykonać w domu. Przydała by się frezarka CNC, Tokarka, i laser do stali. Ale przynajmniej w tak zwanym międzyczasie oczekiwania na podzespoły coś się robi. A dokładniej Stalowa Wola TD40
 

Załączniki

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Chyba Jeszcze nie było to powiedziane więc dodam, że planujemy również dodać imitację silnika ( przynajmniej jego dół by model nie był taki pusty. Adam Super robota.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki