• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.031 494 29
#42
Nie gniewaj się Mateusz, ale czy nie lepiej jeden projekt zakończyć, wciąż pokazujesz jakieś nowości i potem o nich cisza, aż do momentu gdy sprzedajesz półfabrykaty na allegro, lub próbujesz sprzedać.
Skoncentruj się na czymś.

Gdzie autobus jest.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#43
Paweł , nie gniewam się, Przyznaje nawet że w przeszłości porwałem się na kilka może kilkanaście projektów których rzeczywiście nie ukończyłem.
Ale od kąt przeszedłem na zerówkę jest z tym o 99% lepiej. ( Okl2, gags, platforma pppzk oraz kilkanaście Jelczy to projekty które śmiało można uznać za zakończone) Projekt autobusu powstaje we współpracy z ccsraly. Po mojej stronie było zrobić projekt. Zrobiłem. Szkoda czasu bym czekał na zakończenie projektu w którym nie mam już nic do zrobienia. Ufam Łukaszowi ( ccsraly) I wiem, że odleje piękne kopie Autosana na bazie wydruków mojego projektu.
Meleksik tez powstanie we współpracy z tą samą osobą więc jestem spokojny, że oba te pojazdy powstaną.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#44
Jedna mała uwaga - to logo HSW chyba lepiej zrobić jako kalkomanie - będzie "ostrzejsze" i czystsze na tak malutkim modelu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#48
Ciekawe modele. Co prawda plandeka na Jelczu wygląda nierealistycznie i jakoś takie wykonanie mi nie pasuje. Tym bardziej, że to taka duża skala.
 

ccsrally

Aktywny użytkownik
Reakcje
37 0 0
#49
Witam
Autobus ma małe opóźnienie ale dotarły pierwsze małe części z druku.
Sorki za jakość fotek ale z telefonu na szybko jutro postaram się zrobić ładniejsze.
Druk jest bardzo szczegółowy nawet śrubki na feldze wyszły.
A tak dobrze drukuje oczywiście Mariomodelario :)

IMG_20180223_193124006.jpg
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#50
Witam
Jako producent tych autobusów mogę powiedzieć że prototyp jest juz w druku i myślę że koniec stycznia najpóźniej początek lutego będą pierwsze odlewy.
Z ciekawostek będą gumowe opony, przednie swiatła przeźroczyste(wiec jak ktoś bedzie chciał zrobić sobie podswietlenie jak znalazł) no i oczywiście elementy fototrawione.
A jakiej zywicy uzywasz do odlewania swiatel? A oszklenie z czego?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#54
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#55
Maćku na pewno nie będzie droższy. ( wersja zrób to sam która będzie się ograniczała do zamontowania foteli kół i kierownicy No i lakierowanie.)
Poza tym to nasz wózek a nie niemiecki. Choć bardzo podobny.
Przedstawiam kilka lepszych zdjęć.
20180304_085229.jpg
20180304_085244.jpg
20180304_085300.jpg
20180304_085445.jpg
20180304_085510.jpg
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#57
Maćku na pewno nie będzie droższy. ( wersja zrób to sam która będzie się ograniczała do zamontowania foteli kół i kierownicy No i lakierowanie.)
Poza tym to nasz wózek a nie niemiecki. Choć bardzo podobny.
No i to jest bardzo fajna wiadomość. Dzięki. :)
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#58
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#60
Mam fazę więc lecimy dalej.
Poza kierownicą której tu jeszcze nie ma tak by się prezentował zestaw. Muszę jeszcze tylko poskładać i sprawdzić jak wygląda gotowy.
20180304_135517.jpg
20180304_135650.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki