• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#24
Ja również się wpisuję na liste zamówień i poproszę o rezerwację dwóch sztuk AUTOSAN-ów H9. Najlepiej jeden w malowaniu PKS żółto-kremowy a drugi jaki tam będzie choć do kompletu było by fajnie aby był niebiesko biały PKS :)
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#27
W H9 żadna ściana nie jest płaska chociaż na zdjęciach tego nie widać to również przednia i tylna ściana są wyprofilowane po minimalnym łuku w płaszczyźnie poziomej. Wiele modeli ma właśnie takie błędy czyli płaskie zamiast łuku. na przykład Żuki w 1/43 mają płaskie ściany czołowe, a w oryginale tylko szyba jest płaska, ja w H0 zrobiłem minimalny łuk sciany i to jest widoczne.Ściany boczne wydają się prawidłowo wyprofilowane, pozostaje jeszcze kwestia grubości ścianki. Ja w sanie planuję ściankę 0,2 - 0,3 mm, wtedy szyby będą w miare dobrze wyglądały, przy grubszych już jest problem bo taka grubość już widać.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#28
Ale złociutki cena w zerówce podaj bo się zdecyduję a potem będę musiał sprzedać żonę, a szkoda bo milutka jest.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#29
Żeby nie kłamać to ceny nie podam bo jeszcze nie znam.
Ale dołożymy starań by nie była jakaś kosmiczna.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#31
H9-15 który pokazałeś jest krótszy od wersji H9-21. Tak więc w Takich barwach jeżeli zobaczymy to raczej w późniejszym terminie.
Ale takie jak poniżej to już można ;-)
Autosan-h9-20-1.jpg
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#35
Wiem że robicie ten nowszy model, właściwie wszystkie te autosany miały ładne i estetyczne malowania co było miłą odmianą po epoce nudnych niebieskobiałych ogórków.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#36
Rozumiem, ze wszyscy czekają na cenę i datę premiery i będzie to znane na tyle wczesniej, ze bedzie czas żeby się zapisać na model?
 

ccsrally

Aktywny użytkownik
Reakcje
37 0 0
#40
Witam
Jako producent tych autobusów mogę powiedzieć że prototyp jest juz w druku i myślę że koniec stycznia najpóźniej początek lutego będą pierwsze odlewy.
Z ciekawostek będą gumowe opony, przednie swiatła przeźroczyste(wiec jak ktoś bedzie chciał zrobić sobie podswietlenie jak znalazł) no i oczywiście elementy fototrawione.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki