• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

Monster3

Aktywny użytkownik
Reakcje
354 1 0
Aż tak dokładnie to nie pamiętam bo w tamtych czasach to pod stołem na baczność się mieściłem :p. Bardziej się zasugerowałem tym że teraz jeszcze można dostać czerwoną i pomarańczową oranżadę i Krystynkę w butelkach 0,33l
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Tak to jest w 1:43. Bojler to dobry pomysł. Myślałem o kibelku bo wanna już jest. Po głowie chodził mi też piec kaflowy ale chyba zrezygnuję gdyż tego nie da się zrobić jako ładunek. Chyba , że w zestawie do montażu :-D. Zechcę zrobić wagę sklepową. No i oczywiście meblościanka. :)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Wojtku. Zwyczajnie nie mam siły przebicia. Moje modele są droższe od konkurencji. Nie przeskoczę tego, że ludzie wybierają tańsze modele. Czasy są jakie są.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Człowiek to jednak gapa jest. Siadłem do próbnego montażu Mamucika a tu się okazało, że felg nie mam. Mało tego nawet nie zaprojektowałem. Ale w niedzielne popołudnie nadrobiłem zaległość. Z lewej tył, a z prawej przód
Bez tytułu.png
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki