• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Macieju ja jestem fanem pojazdów takich jakimi je stworzono. Wszelkie wariacje, sporty i inne przeróbki to niech sobie modelarz robi z zestawu. ( nad wersją z otwartą klapą drzwiami czy maską warto pomyśleć.)

A teraz wrażliwi niech nie czytają dalej.
Modele nie do końca udane lub nie spełniające mojej kontroli jakości druku lądują w młynku a następnie w koszu. Tak by nikogo nie kusiła chęć odlewania kupując tanio kopyto.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
Macieju ja jestem fanem pojazdów takich jakimi je stworzono. Wszelkie wariacje, sporty i inne przeróbki to niech sobie modelarz robi z zestawu. ( nad wersją z otwartą klapą drzwiami czy maską warto pomyśleć.)

A teraz wrażliwi niech nie czytają dalej.
Modele nie do końca udane lub nie spełniające mojej kontroli jakości druku lądują w młynku a następnie w koszu. Tak by nikogo nie kusiła chęć odlewania kupując tanio kopyto.
Mateusz, nie rób mi tego :cry::cry::cry::cry::cry:
U mnie dostały by drugie życie w gablocie lub dioramce, ja nie kopytuje modeli :cry::cry::cry::cry::cry:
Po co masz za szybko zapełniać kosz, napisz do mnie, ja docenię bazę :love:
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
U mnie dostały by drugie życie w gablocie lub dioramce, ja nie kopytuje modeli :cry::cry::cry::cry::cry:
U ciebie wiem że by były bezpieczne. ale zaraz się zaczną teksty, że jednemu sprzedaje a innemu nie.

Żeby nie było że się czepiam, bo się czepiam.;) Gdzie jest miejsce na radio?
W taki sposób to możesz się czepiać. :) Lubimy takie czepialstwo.
Ale to taka wczesna wersja, że nawet radia nie miała.
 

Załączniki

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
Tylko że zrobić szyby idealnie przejrzyste nie jest tak łatwiutko, matka musi być jak lustro, wypolerowana, czyściutka, bez żadnych wtrąceń, inaczej efekt będzie jak u kolegi Terebesz w nyskach . A i tak żywica clear jest bardziej agresywna od innych i po 5 - max. 10 szt. i forma na śmietnik .
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Na szczęście forma będzie maleńka. W zasadzie można zrobić co 5 sztuk nową formę. O przeźroczystość też się martwię. Ale mam od tego dobrego odlewnika. Zobaczymy co wyczaruje.
 

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
Jeżeli masz na myśli chłopaków z RL to nie przypominam sobie aby lali coś w clear, jakieś drobne elementy typu lampu czy kierunkowskazy to owszem, ale całe oszklenie to raczej nie . W tym przypadku podstawą do sukcesu jest "matka" .
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Mateuszu, ta naczepa jest z firmy ZTE Radom na co wskazuje tablica rejestracyjna na naczepie, wykonanie tego zdjęcia obstawiał bym na lata 1970 - 1980, ma ona również znaki firmowe z tyłu oraz z boku firmy która wykonała tę naczepę, z tego co ja pamiętam to ta firma nazywała się Ahlanger, lub podobnie, może inni koledzy przypomną sobie nazwę tej firmy, ten znaczek firmowy był bardzo charakterystyczny, Być może ta firma już nie istnieje lub połączyła się z inną firmą produkującą takie naczepy.
 

Monster3

Aktywny użytkownik
Reakcje
355 1 0
Jeszcze do kompletu powinna być pomarańczowa :). Jak zaczniesz masową produkcję to sam chętnie kilka skrzynek przygarnę ale nie licz na butelki na wymianę :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki