• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
Mateusz, zrób w H0 chętnie zakupię kilka sztuk, mam kilka betoniarek i ciężarówek przygotowanych pod zabudowę betoniarki, na razie korzystałem tylko ze starych betoniarek Kibri, ale chętnie wymieniłbym na Twoje bo całkiem nieźle wyglądają no i dużym plusem jest silnik, którego brakuje u Kibri. Jak chcesz zdjęcia Tatry to mam kilka, bo kiedyś robiłem dla siebie jak budowałem ten model.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Mateusz, nie bądź taki oszczędny, daj oczy nacieszyć. Strzel jeszcze jakąś fotę z przodu i od tylca, bo bryła wygląda bardzo fajnie:)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
dam bryłę to ja właśnie poprawiam gdyż umknęło mi odrobinę z długości i wyszła bardziej BSH041 niż BSH061 którą miała być. Ale już naprawiam mój błąd.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Drodzy Panowie kolejny projekt. Tym razem coś mało znanego.
Projekt który może okazać się urokliwy to ciągnik lotniczy Dog1 z 1971 roku. Wyprodukowany w liczbie 50 egzemplarzy przez zakład Suchedniów należący do kombinatu HSW

92823571_2731796257042178_7417531631134572544_n.jpg
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Ciekawy i praktycznie nieznany pojazd. Wiesz może ile ich wyprodukowano? Obecnie chyba już zostały wyparte całkowicie przez konstrukcje zagraniczne.
Podobnie jak ta Skoda u nas całkiem nieznana.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki