• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Obecnie cały mój niewielki asortyment jest wysyłany w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. A jest to:
Przyczepka Niewiadów N126 - SkalaH0
Przyczepka Niewiadów N250 - SkalaH0
Wózek akumulatorowy WNA1320 - SkalaH0
skrzynki na oranżadę - SkalaH0
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Do grona moich modeli dochodzi przyczepka N250 w skali TT
W tej zacnej skali która z jakiegoś dziwnego powodu niezwykle mi się spodobała połączyłem opony wraz z felgami.
Cena to 25zł + wysyłka
20180826_184018.jpg
 
Ostatnio edytowane:

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Do grona moich modeli dochodzi przyczepka N250 w skali TT
W tej zacnej skali która z jakiegoś dziwnego powodu niezwykle mi się spodobała połączyłem opony wraz z felgami.
Cena to 25zł + wysyłka
Zobacz załącznik 592925
Widzę Mateusz, że nieźle się rozkręciłeś, robisz modele w tylu różnych skalach. To jest fajne w przypadku 3D, że taka adaptacja jest łatwiejsza niż przy klasycznym modelarstwie.
Dla mnie TT też jest skalą idealną. Zaczynałem od niej ale ze względu na większy wybór polskiego taboru i beznadziejne wyglądające szczęko skręty z Berliner Bahnen przesiadłem się na H0.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Zestawy przyczepek już są.
Ponieważ jak widać malarz ze mnie kiepski przypominam o moim konkursie:
Osoba która zakupi jeden z moich produktów w wersji do samodzielnego montażu, ładnie zmontuje i pomaluje oraz udostępni mi ładne zdjęcia a ja je wykorzystam w celach "reklamowych" dostanie drugi taki sam produkt gratis.
20180903_165228.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Myślę, że można podciągnąć pod temat samochodowy. :)
Przy fototrawionych było trochę lutowania. A teraz przy drukowanym będzie prawie tylko pomalować. Prawie gdyż ucho na haka i uszy na liny trzeba będzie wkleić. Ale to już nie problem.
Planowana seria w H0 TT N i Z :)
k1.jpg
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Piękny. Nie spodziewałem się że kiedykolwiek będę się zachwycał śmietnikiem. Na pewno go kiedyś zakupię, bo na zrobienie od dłuższego czasu czeka Skoda szubienica z Icara .
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Proponuję aby do wklejenia była jeszcze klapa albo któraś ściana ... bo szkoda drukować pełną zawartość środka :D jako całość.
Lepiej drukować same ścianki + klapa tyłu ;)
Po próbnym wydruku. muszę i tego spróbować. Stwierdzam, że ten prosty z pozoru kształt jest trudny do usytuowania na stole roboczym. Spróbuję twoją opcje.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Jakbyś czytał w moich myślach.
Tylko, że nie mam modelu samochodu do pomiarów. A na coś musi pasować.
Zatem ogłoszę konkurs.:D
Kto mi udostępni stara bądź Jelcza do pomiarów zabudowę bramową dostanie gratis :D
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Za namową Adama spróbuję zamontować felgi od Niewiadówka do Maluszka Berkiny.
jak się uda będzie dostępna w moich stanach magazynowych. :)
Pierwszy ochotnik do transplantacji już jedzie.
Fiat126p.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.985 15 2
Ze Starów mam rozgrzebany projekt stara 266. I na razie nie widać by ten projekt się doczekał realizacji. :-( więc na razie Dziękuję.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki