• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja stajnia i kuźnia pojazdów PRL

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Choćby po to aby każdy mógł kupić bo te o których piszesz dawno wyprzedane i nieosiągalne kolego Elvis. Ja jestem zainteresowany i obstawiam, ze te zrobione przez popowe będą lepsze niż tamte :p
A ja wiem, że wcale nie wyprzedane i wcale nie takie nieosiągalne. A czy lepsze... Czas pokaże. Tylko jak ma kolega @popowe się narobić i sprzedać kilka sztuk, to lepiej robić co innego.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Leszku. Robię dla przyjemności. Samo robienie sprawia mi przyjemność. Zważywszy, że ja te modele drukuje, nie muszę ich magazynować. Mogę wydrukować bezpośrednio po tym jak zgłosi się chętny. Projekt w komputerze leży jeść nie woła.
Czy lepsze? To musi zweryfikować ktoś kto będzie miał oba modele.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Leszku. Robię dla przyjemności. Samo robienie sprawia mi przyjemność. Zważywszy, że ja te modele drukuje, nie muszę ich magazynować. Mogę wydrukować bezpośrednio po tym jak zgłosi się chętny. Projekt w komputerze leży jeść nie woła.
Czy lepsze? To musi zweryfikować ktoś kto będzie miał oba modele.
To jest najważniejsze, żeby czerpać z tego przyjemność.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Trochę mnie tu nie było, a tu takie nowości się szykują :)
To kiedy się ładowarki w H0 spodziewać? Zresztą kiedy będzie to będzie ważne abyś mnie na listę wpisał. 3mam kciuki za powodzenie projektu:)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
To kiedy się ładowarki w H0 spodziewać?
Dobre pytanie. :D
Obecnie liczę koszty. Jak zrobić by model nie wyszedł za drogi. Co ma być drukowane a co trawione.
O ile w H0 nie ma to większego znaczenia i większość może być drukowana o tyle w 0 ma to już znaczenie.
Tak czy siak chciałbym by pierwsze sztuki zjechały w lipcu.
 
Reakcje
211 0 0
A ja wiem, że wcale nie wyprzedane i wcale nie takie nieosiągalne.
No ja zrobiłem zapytanie o N126 do pomniejszone.pl w marcu i dostałem odpowiedź,
że w maju będą dostępne i że będę na pewno powiadomiony o tym fakcie.
Za chwilę połowa czerwca i grobowa cisza :-D Nie dorobione jeszcze zostały albo o mnie zapomniano,
więc nie za bardzo wiem jak z tą osiągalnością ;-)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Malarz ze mnie słabieńki dlatego obecnie dostępne tylko w formie do samodzielnego montażu w cenie 45zł
Dostępna zamknięta na stałe jak i z klapa drukowaną osobno.
Felgi i opony drukowane osobno.
20180618_161418.jpg
20180618_161442.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Jest to pomalowany wydruk be wcześniejszego szlifowania. Zatem roboty przy montażu jest niewiele. Jedynie trzeba przeciągnąć miejsca po podporach.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Może tu jest tak jak było w PRL-u i na taką przyczepkę, to trzeba mieć asygnatę albo talon. :D:D:D
Talonu żadnego nie potrzeba, wystarczają bilety płatnicze. ;);) Zamówiłem, zapłaciłem i obie przyczepki z pomniejszone już są. Cała operacja trwała mniej niż tydzień.

Nie dorobione jeszcze zostały albo o mnie zapomniano
Wyglada na to, że jednak zapomniano.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
INFORMACJA/PROMOCJA:

Osoba która zakupi jeden z moich produktów w wersji do samodzielnego montażu, ładnie zmontuje i pomaluje oraz udostępni mi ładne zdjęcia a ja je wykorzystam w celach "reklamowych" dostanie drugi taki sam produkt gratis.
Promocja na dany produkt kończy się w chwili wykorzystania przesłanego mi zdjęcia.
Dotyczy to zarówno modeli w H0 jak i 0
Więcej na PW

Wyjaśnienie:
Wiem, że są tu na forum osoby które potrafią wyciągać wszystkie soki z modeli. Ja tego nie potrafię.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36

Podobne wątki