• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja skromna kolekcja

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#3
Obydwa modele bardzo ciekawe, z przewagą Steyra. Popracuj trochę nad fotkami, bo ostrość Ci uciekła, szczególnie przy Steyrze.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#11
Muszę rozeznać się.To jest sony h1.Nie umiem go rozpracować:)
Generalnie to ostrość masz na narożnik blatu i ściany. Może za blisko podchodzisz z aparatem do modelu i dlatego ostrzy na narożnik. Przeczytaj jaka jest minimalna odległość od aparatu do punktu ostrzenia.
A wracając do modeli to Skoda z Permotu całkiem fajna. Zwróć tylko uwagę kierowcy Steyra, bo jeździ nieostrożnie i zgubił lusterko :D.
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#12
Generalnie to ostrość masz na narożnik blatu i ściany. Może za blisko podchodzisz z aparatem do modelu i dlatego ostrzy na narożnik. Przeczytaj jaka jest minimalna odległość od aparatu do punktu ostrzenia.
A wracając do modeli to Skoda z Permotu całkiem fajna. Zwróć tylko uwagę kierowcy Steyra, bo jeździ nieostrożnie i zgubił lusterko :D.
Nie trzeba nic czytać, metoda prób i błędów cykaj fotki z różnych odległości, sprawdź jak wychodzi, a potem samo wejdzie Ci odpowiednie ustawienie odległości ''w krew'' ;).Lub jak nie chcesz się męczyć z ćwiczeniem tego, poszukaj tak jak Mafo powiedział, jaka jest minimalna odległość od przedmiotu by zdjęcia były ostre.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#14
Z tego co widzę w Volvo kierunków brakuję, a to bardzo dobry model, Roco zrobiło go świetnie, Mercedes Roskopfa mi nigdy nie leżał ta kabina jest przekombinowana względem prawdziwego NG.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#18
No i mnie wnerwiłeś.:D;)
Moje ulubione ciężarówki.
Co do fotek jest lepiej teraz możesz je wykadrować w programie do obróbki zdjęć by pozbyć się tego słabego tła.:D
 

Podobne wątki