• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja skromna kolekcja 1:76

OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#85
Dobry:)
Dziś będzie na sygnale a za jakieś dwa dni będzie scenka:)
Na początek wóz strażacki MAN Devon and Somerset Fire and Rescue

MAN z przodu:
MAN z przodu.jpg


MAN z tyłu
MAN z tyłu.jpg


MAN z lewej
MAN z lewej.jpg


MAN z łukosa
MAN z łukosa.jpg


Na sygnale
Na sygnale.jpg
[DOUBLEPOST=1376694511,1376693166][/DOUBLEPOST]Ford Transit coś w rodzaju oddaj krew ale podobnymi też dostarczają krew, czasami zdarza się tak, że krew mui być dostarczona już na miejscu wypadku, wówczas jest obstawa

Ford Transit NHS "Please give blood" widok z przodu
ford z przodu.jpg

Widok z tyłu:
ford z tyłu.jpg

Widok z łukosa
ford z łukosa.jpg

W drodze...
wiejską drogą give blood.jpg
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#86
Ford Cortina "Bermuda Police" oczywiście metal I gumowe obowiązkowo kółka żeby nie było:)
widok z przodu:
przód cortiny.jpg

widok z tyłu
tył cortiny.jpg

widok z łukosa
z łukosa cortina.jpg

widok z boku
bok cortiny.jpg
[DOUBLEPOST=1376698271][/DOUBLEPOST]wersalka czerwona z tyłu I komplet foteli również czerwonych z przodu
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#90
Tego dnia nic nie zapowiadało tragedii. Dzień był słoneczny, wiaterek powiewał dość przyjemnie. Ekipa kolejowa z miasta Zmywiot Nowoczesny udała się jak zwykle na miejsce wezwania. Frieghtliner nr 66502 miał kłopoty z podłączeniem do wagonu towarowego z ładunkiem szyn. Nic prostszego, zywkła rutynowa robota. 10min pracy I po sprawie, zawsze później można oszukać w notatniku pracy I podjeść pączki w miejscowym barze u Siemowita Wszarza. Andrzej Koksu znalazł się w ekipke przypadkowo, pech chciał, że zapomniał rękawic. Zły był na siebie, gdyż pracuje w firmie 15 lat I nigdy nie zdażyło mu się zapomnieć rękawic. Podjechali ciężarowym Bedfordem pół-autobusem I fordem transitem z ekipą pomocniczą koło Freightliner-a, zapakowali na poboczu. Andrzej Koksu odrazu wzioł się do roboty, natomiast Wiechu Cuchniemizjapy I Zdzisek Partacz zostali przy Bedfordzie, podobnie szef ekipy Zbigniew Olewator I kierowca Jasiek Przyśpij:

1.jpg


Widok Bedforda I forda transita

2.jpg


Frieghtliner
3.jpg


Andrzej Koksu między lokomotywą a wagonem, w oddali przejeżdża dostawczy ford transit z paczkami:

5.jpg


Chwila nieuwagi, zła organizacja... nie wiadomo. Lokomotywa ruszyła I odcięła rękę Andrzeja Koksa, momentalnie zbiegła się cała ekipa:

6.jpg


Na miejscu zdarzenia zjawił się jako pierwszy posterunkowy Zenon Partacz z Wiejskiego Wsparcia Policji (byli to ochotnicy więc niezbyt przykładali się do pracy) w Fordzie Cortina:

7.jpg


Mimo, że Zenon uchodził za partacza stanął na wysokości zadania I wezwał ekipy ratownicze z policją na czele, która zablokowała miejsce zdarzenia:

8.jpg


Miejska Policja z blokadą:

9.jpg
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#91
Zaraz zjawili się ratownicy medyczni - ford transit ambulans I w oddali Mercedes Benz Paramedic:

10.jpg


Następnie zjechała się ekipa pożarnicza z MAN-em I SCANIĄ od wypadków:

11.jpg


12.jpg


Widok z gory:

13.jpg


Należało przesłuchać maszynistę Staszka Psychola, ponieważ już w przeszłości miał różne omamy w trasie z składami osobowymi, dlatego skierowano go do składów towarowych o niskiej częstotliwości przewozów:

14.jpg


Drogę obstawiał Rozmek Pączek:

15.jpg


Ponieważ mogła zachodzić potrzeba dostarczenia krwi na miejscu, ekipa ze szpitala dostarczył krew:

16.jpg


Po wykonaniu wszystkich czynności ratunkowych Andrzej Koks został przetransportowany do miejscowego szpitala:

17.jpg
[DOUBLEPOST=1376950783,1376950349][/DOUBLEPOST]widok z lewej podczas transport poszkodowanego Andrzeja Koksa:

18.jpg


Widok z gory:

19.jpg


Odjazd ekipy ratunkowej:

20.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#92
:ROFL::LOL::ROFL::LOL::ROFL: Świetna historyjka. Prawie jak komiks. Ubawiłem się setnie. Fajnie, że w taką deszczową pogodę poprawiłeś mi humor. Dzięki.
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#95
:ROFL::LOL::ROFL::LOL::ROFL: Świetna historyjka. Prawie jak komiks. Ubawiłem się setnie. Fajnie, że w taką deszczową pogodę poprawiłeś mi humor. Dzięki.
Cieszę się również, że wpłynołem jakoś na poprawę humoru:D[DOUBLEPOST=1377034300][/DOUBLEPOST]Dziękuję Wam wszystkim za miłe komentarze. Cieszę się, że podobają się Wam moje scenki I oczywiście sposób przedstawiania moich modeli.:D
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#97
Biedny Andrzej. W następnym odcinku niech będzie już cały i zdrowy ;)
Andrzej Koksu zostanie przez zarząd kolei po przeszczepie ręki wysłany do prac biurowych;)Póki co muszę sobie poszukać jakąś cysternę do potraktowania ją młotkiem. Mam pomysł na jedną scenkę ale muszę mieć jeszcze pare rzeczy do tego.
 
Reakcje
0 0 0
Bardzo mi sie podobaja Twoje pojazdy Panie Danielu, oraz sposob ich zaprezentowania:) Moze nastepnym razem przedstawisz figurki ode mnie , tylko nie zapomnij odpowiednio ocenzurowac:) Historyjka rewelacja, czekam na kolejne czesci.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 66
Inne skale 118

Podobne wątki