• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja pierwsza makieta

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
O nic takiego tylko mam wrażenie że tzw czynniki odpowiedzialne za porządki jakoś nie są bardzo chętne do przenoszenia watków do działu Relacje . Kiedyś kiedy ruszyłem z robotą na mojej makiecie poprosiłem zgodnie zresztą ze stanem faktycznym o przeniesienie mojego wątku z "Planuję" do "Relacje" i nic,jak tkwił w "Planuję" tak tkwi ,przy czym rozumiałbym gdybym otrzymał odpowiedz "to co pokazujesz nie zasługuje żeby się znaleźć w dziale Relacje" ,a tu nic, przysłowiowe "ani be,ani me,ani kukuryku".Przeczytałem też regulamin,ale i tam nie znalazłem wkazówki co zrobić żeby przenieść wątek z działu do działu. Przyszło mi więc na myśl ze następnym razem powinienem zacząć słowami typu :"mam smoka i nie zawacham się go użyć".
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 56
Planuję 12
Planuję 15
Planuję 35
Planuję 13

Podobne wątki