• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja pierwsza makieta

wilczek19

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Wybaczcie ostrość zdjęć. Niestety mam tylko takie zrobione tuż przed rozbiórką. Zdjęcia były robione aparatem analogowym taką jednorazówką, a jeśli chodzi o makietę to zbudowałem ją jak miałem 13-14 lat
 

Załączniki

OP
OP
W

wilczek19

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Witam wszystkich w nowym roku i przyokazji pokaże nad czym ostatnio troche majsterkowałem oto kilka fotek
 

Załączniki

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#11
Ciekawy pomysł. :) Jednak wydaje mi się, ze te kanały trochę za czarne. Jak byłem na praktykach w Bieżanowie to jednak trochę sprzątaliśmy. :)
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.501 33 3
#13
Generalnie idziesz w dobrym kierunku. Wyposażenie wnętrza, schody, drabinki - o to chodzi! Podstawową sprawą, jaką sknociłeś, jest grubość ścian budynku. Jakby przeskalować te, które wykonałeś w modelu, to prawdziwa wagonownia byłaby z płyt g-k.
 
OP
OP
W

wilczek19

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Witam dawno nic nie pokazywałem no to teraz wrzucam kilka fotek
 

Załączniki

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#16
wilczek19, mi się ta robota bardzo podoba, fajnie wygląda i sam fakt że wszystko robisz sam. Ostatnie zdjęcia wnętrza wagonowni - super ! Oczywiście jeszcze trochę tunningi i trochę detali a efekt końcowy powinien być zajefajny.
 

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Śledze ten temat jakis czas i zastanawiam sie czy trudno ci było zrobic kanały naprawcze. Jeśli mozesz to napisz jak to robiłes.
 
OP
OP
W

wilczek19

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Czy trudno było to zależy, na pewno było czasochłonne w płycie wyciąłem mini szlifierką odpowiednie dziury zakupiłem listewki w sklepie modelarskim kijki 3 na 3 mm które poszły pod szyny, a szyny wziąłem z torów flexy . a całą resztę okleiłem odpowiednio z tektury, oświetlenie zrobiłem z żarówek choinkowych. I dało mi to efekt jak widać na fotkach. W przyszłości planuje zrobić lokomotywownie wachlarzową tez z tego rodzajem kanałów i z zapadnią jaka jest np. w Gdyni Grabówek.
 

Podobne wątki