• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja pierwsza makieta....

Na początku witam wszystkich forumowiczów.
Od już sporego czasu noszę się z budową makiety kolejowej w skali H0 i nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać i nie wiem co na początek byłoby mi potrzebne do budowy danej makiety.... Chodzi mi raczej o makietę modułową i nie wiem jakby miało się sterowanie ruchem.... miałem kiedyś kolejkę w skali H0 - lokomotywa, dwa wagony i sporo torów dosyć starych. Od razu powiem, że mam 17 lat i mam trochę ograniczenia finansowe z tego powodu, lecz to nie jest najważniejszy problem, lecz taki jak się za to zabrać.... :neutral:

OP
OP
T

tczewianin

Nowy użytkownik
No niestety... w sobotę raczej mi odpada, a może ktoś mi polecić jakieś dobre sklepy modelarskie w Trójmieście? Ostatnio byłem w jednym w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni i takim na przeciwko hali targowej też w Gdyni i zauważyłem, że są one chyba dosyć dobrze zaopatrzone.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 15
Planuję 35
Planuję 13
Planuję 181
Planuję 10