• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja pierwsza makieta modułowa.

OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.175 11 0
Można temat przystanku załatwić inaczej. Przystanek równolegle do torów na zasadzie często spotykanej pętli autobusowej. Co prawda bez torów ale nikt się już nie przyczepi :)
Dawno nie odświeżany temat a trochę się dzieje:). Dzięki @Adam Okuń za podsunięcie pomysłu za który w końcu się zabrałem. Przerobiłem położenie przystanku autobusowego równolegle do torów i jest o niebo lepiej, dodatkowo wymieniłem stary przejazd który był tylko statyczny na ruchomy z efektami dźwiękowymi i świetlnymi. Jak wam się podoba teraz?
[DOUBLEPOST=1442325102][/DOUBLEPOST]A dodatkowo jeszcze filmik:
 

Załączniki

OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.175 11 0
Nie chciałem zaśmiecać wątku z Hobby swoimi zdjęciami makiety dlatego chociaż parę pokażę tu. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zdjęcia, filmy nie ma problemu może śmiało wrzucać. Generalnie projekt dobiegł końca bo makieta już nie długo trafi do nowego domku, ale chciałem podziękować wszystkim którzy nauczyli mnie dużo i pomogli w jej realizacji oraz doceniali moją pracę i również tym którzy mówili że coś robię źle bo można to było w jakiś sposób poprawić. Myślę że jeszcze w tym roku powstanie nowy projekt z którego relacji budowy też od początku będę chciał się z kolegami podzielić.
 

Załączniki

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.940 24 8
@Piotrze, bardzo fajny kawal pracy. Jakie sa wymiary tych modulow po zlozeniu?

Obejrzalem zdjecia i dodany filmik, przypomnialem sobie wczorajsze zdjecia gablot z kolekcja Andrzeja i tak mnie to nakrecilo, ze chyba wezme kilka dni urlopu i wroce do przerwanych prac na mojej makiecie :);)
 
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.175 11 0
@Piotrze, bardzo fajny kawal pracy. Jakie sa wymiary tych modulow po zlozeniu?

Obejrzalem zdjecia i dodany filmik, przypomnialem sobie wczorajsze zdjecia gablot z kolekcja Andrzeja i tak mnie to nakrecilo, ze chyba wezme kilka dni urlopu i wroce do przerwanych prac na mojej makiecie :);)
@Pd5 wymiary makiety to 3,1x2,6m, Twoja relacja była bardzo ciekawa i będzie super jak wrócisz do dalszej budowy. Trzymam kciuki(y)
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.360 33 1
Piotrze! Twoja makieta to prawdziwe dzieło sztuki. Dziękuję, że mogliśmy nagrać te dwa filmy. Mam nadzieję, że doskonale ukażą Twój kunszt.
Pierwszy film - okiem maszynisty


Drugi film okiem podróżnego


Pozdrawiam ciepło!
 

Podobne wątki