• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja malutka makieta Marklin H0

EC45

Aktywny użytkownik
Po tym nieszczęśliwym człowieku (który wg mnie stanowczo za często pisze o piciu wódki...) raczej się nie można tego spodziewać. Pozostaje Go tylko zignorować.

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
Zespół forum
H0e
Po tym nieszczęśliwym człowieku (który wg mnie stanowczo za często pisze o piciu wódki...) raczej się nie można tego spodziewać. Pozostaje Go tylko zignorować.
Podpowiedział to Ci bóg o którym wspominałeś w wiadomości do mnie.
Musicie założyć koło miłośników byle czego, a Ty zostaniesz jego prezesem.

O jakiej zachęcie mówicie, stwierdziłem tylko fakty z którymi nie da się polemizować.
Naprawdę anonimowy bohaterze jestem ciekaw czy powtórzyłbyś mi to wszystko w rozmowie w realu.
I to ja jestem nieszczęśliwy.

Tory z marklina mam akurat od taty z lat jego mlodosci i postanowilem odswiezyc jego tory dokupilem lokomotywy a usmiech taty i lezka w oku to dla mnie byl powod by zrobic specjalnie dla niego cos wyjatkowego a domki akurat mialem okazje zakupic w niskiej cenie wiec sie nie zastanawialem. Niestety nie jestem zbyt bogaty by miec makiete za kilkanascie tys wiec robie wszystko z czego tylko moge.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Grunt to dobry komentarz na zachętę dla początkującego.
Jeśli ktoś zadaje takie pytanie:
Co sądzicie o mojej malej makiecie ?
to musi się liczyć z każdym rodzajem odpowiedzi. I to niekoniecznie z samymi zachwytami. Te pokazujące niezgodność z rzeczywistością też trzeba przyjąć na tzw. "klatę" i iść do przodu. Ważne, że koledze @Fankolejki to się podoba i ma ze swojej pracy radość. Nie każdy z nas potrafi odwzorować rzeczywistość i nie każdy tego potrzebuje...