• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja makieta

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
no to będzie przy nim troche roboty, najpierw może weź się za malowanie szyn, męczace to zajęcie ale makieta bedzie wygladała całkiem inaczej
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
grzesiek90 napisał(a):
Z jednej strony juz sa pomalowane. jutro zabiore się za drugą...
Malowanie szyn ważna rzecz, dobrze, że Kolega to już wie i oczywiście warto pamiętać o dwukrotnym malowaniu, tak aby nie było prześwitów metalu.
glowawojtas napisał(a):
JA poprawił bym te drzewa. Takie sztuczne i płaskie.
Również się podpiszę pod tym, warto by je usunąć i popracować nad nowymi, ogólnie z fotek zielen wygląda spoko, oczywiście wszystko wychodzi na jaw jak się makietę na żywo widzi, ale jak na razie wielki plus za postępy.
 

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Na pierwszym zdjęciu widać jakby tor na końcu modułu był zagięty do góry. Może to być spowodowane złą optyką aparatu. dlatego zapytam się czy tak jest ew rzeczywistości ?? . Jeżeli tak to ja bym to jak najszybciej poprawił bo mogą być problemy z rozprzęganiem się składu.
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Jeżeli koniec torów przy profilu faktycznie jest zadarty do góry to musi Kolega jak najszybciej to usunąć, problem na pewno będzie tkwił w materiale jaki został użyty na podtorze, trochę pracy będzie z tym segmentem ale myślę ze będzie dobrze. :D
Pozdrawiam
 

Podobne wątki