• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

MOJA MAKIETA

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#1
W SKALI ?... :shock: :shock: :D :D
 

Załączniki

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#4
Kto to jest Robassa Andrea, podpisany na jednym zdjęciu?
I skala, a właściwie wielkość, to raczej, zapewne, być może jedno T
 

mik

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
:shock: :shock: :shock: SZOK :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: Na pierwszy rzut oka miałem pisać, że ta mniejsza makietka to skala 0 bo wydawało mi się, że pokój jest prawdziwy!!! :shock: :shock: :shock:
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#9
Dzięki
Kurcze, ładne w tej Italii makietki robią ;)

http://www.scalatt.it/images/fotostorie/enzo_treni03.jpg
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#11
Już chciałem Ci nazdać, że zamiast przepraszać, byś lepiej posprzątał zanim focisz swoje skromne progi, ale trafiłbym kulą w płot, albo w odkurzacz :D

Bajera :)
 
Reakcje
1.731 13 0
#12
Generalnie obłęd :shock: :shock: :shock: :D, przy czym jest to niezbity dowód na to, jak daleko jest nasze modelarstwo "do tyłu" w porównaniu z innymi krajami - chodzi o pomysłowość i dostępność gadżetów ,oraz artykułów modelarskich w naszych sklepach - u nas w sumie to mała "Etiopia" :LOL: .
"Pokój modelarza kolejowego" jaki tu widać, to kreatywność w tworzeniu dioram i makiet . .
Cacko :D
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#14
Czesc Daniel ! Moja LUBA powiedziala ,ze jestesmy 100 lat za Etiopia,z calym szacunkiem dla calej braci modelarskiej. Sa dwa male bledy : klapki,klamka :D
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#16
Daniel,klapki na zdjeciu pl04jpg chyba troche zadlugie, a klamka na zdjeciu pl04jpg troche zanisko.Ja tego niewidzialem ,znalazl to moj osobisty "krytyk modelarski" :D
 

Podobne wątki