• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja makieta

milosz216

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, Jakiś czas temu rozpocząłem budowę makiety, mam już skompletowane torowisko więc zaczynam mocować tory. Będę w tym temacie przedstawiał dalsze postępy prac.
I dodam że jest tam rozjazd angielski.
 

Załączniki

OP
OP
milosz216

milosz216

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Skoro chcecie zdjęć to wstawię to co na razie mam, czyli ogólne bałagan. Dodatkowo daje zdjęcia kolekcji wagonów oberlicht DB, większość była reanimowana ze starych wraków kupionych na allegro, a ostatnie zdj. to moje 3 hobby, drugie to gry bitewne figurowe, czyli właśnie malowanie figurek.
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.394 463 29
#4
Kolega Kris ma rację. Konieczne jest takie połączenie tych dwóch torów z prawej strony, inaczej jako stacja nie ma to sensu. Może być ew. bez tego żeberka ochronnego.
milosz216 napisał(a):
kolekcji wagonów oberlicht DB
Ja tam widzę DR.

Z ciekawości spytam, w jakiej wielkości ma być ta makieta, H0 czy TT? Wagony są H0, ale rozłożone tory to stare TT.
 

mg207

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Fajny rewor :D
A jeżeli chodzi o makietę to zapowiada się ciekawie.
Swoją drogą niech już przyjdzie ta wiosna to dosiądę mojej gazelki.
 
OP
OP
milosz216

milosz216

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Dobra...
Niedługo wezmę się za przybijanie reszty szyn to wrzucę jakieś zdj. A macie może jakieś podpowiedzi, jakieś przestrogi?
 
OP
OP
milosz216

milosz216

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Właśnie w tym jest problem, ponieważ nowe tory sporo kosztują, a na razie i tak nie będę jeździł na tym, ponieważ nie posiadam jeszcze dcc, jedną lokomotywa tylko bym mógł. Dosyłam parę zdjęć z postępów prac, dzisiaj miedzy innymi podświetliłem nastawnie, ale nie umiem w takiej ciemności zrobić zdj, wiec wstawiam inne. A i te tory proste co na zdjęciach widać, te pordzewiałe, to ja wymienię, bo czekam już od tygodnia a przesyłkę z nowymi prostymi, więc będą w dobrym stanie.
 

Załączniki

Podobne wątki