• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Moja makieta sprzed paru lat...

Reakcje
48 0 0
#1
Dobry wieczór,witam wszystkich miłośników kolei małych i dużych.
W kolejach zakochany jestem od dziecka,mieszkam w Słupsku, modelarstwem kolejowym na poważnie zainteresowałem się po studiach w 2007 roku.
Na wstępie tego wątku chciałem uprzedzić wszystkich forumowiczów iż poniższe zamieszczone przeze mnie foty, to odzyskana częściowo przeze mnie dokumentacja relacji budowy mojej makiety z okresu 2009 - 2013. W zasadzie są to fotografie " gotowego"( w przypadku makiet takie określenie nie istnieje;)) torta HO który był moją pierwszym bliskim spotkaniem III stopnia z modelarstwem. Zdjęcia gdzieś mi sfrunęły ale je odzyskałem, a że makieta gotowiec to pozwoliłem sobie zamieścić je w tym dziale...Po tej makiecie nie ma już śladu oprócz budynków i składów, gdyż w 2015 po gruntownym namyśle zdecydowałem się na budowę jeszcze większej obecnej makiety, ale o niej niebawem również na dniach w dziale "1:87 relacje". Na swoje usprawiedliwienie dlaczego dopiero po takim czasie to może tyle tylko że winny się tłumaczy:)
...lepiej konkretnie robić coś niż nic nie robić a po sobie nieustannie pokazywać frustrację i złość...;) pozdrawiam i zachęcam do oglądania i krytykowania :)
 
OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#5
Następnie przeniosłem ją do pokoju gdzie już została nie przeszkadzając nikomu i taka tam paćkanina:ROFL:,ale spokojnie to tylko tak dla porównania i żebyście się mogli pośmiać...:)
x.JPG
 
OP
OP
michał strzykowski
Reakcje
48 0 0
#7
Czyli krótko tory Piko A Gleis, stacja Wachstadt, semafory świetlne i tarcze manewrowe - samoróby ,podświetlane W4 i sygnalizacja na przejazdach - samoróby i wszystkie znaki znajdujące się na tej makiecie, Zamek Książąt Pomorskich model kartonowy składny własnoręcznie tak samo perony i cała reszta, oprócz modeli kolejowych:)
 

Podobne wątki