• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Moja makieta modułowa

OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Witam kilka fotek z makiety , powstaje też mała dobudówka z kilkoma kamienicami , jakieś ogródki działkowe itp.
 

Załączniki

OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Witam postęp prac nad makietą, głownie to plaża wraz z morzem dojdą jeszcze figurki leżaki, siatka odgradzająca wydmy.
Na peronach wymieniłem kostkę na inna nie widać aż tak łączeń i lepsza w obróbce. Ulica przy kamienicy pójdzie jeszcze do liftu i pasy malowane będą aerografem niestety kredka nocha nie daje fajnego efektu.
 

Załączniki

OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Bo właśnie nie wiedziałem jak wyjdzie ,a robiłem pierwszy raz tą metodą i fakt mogłoby być jej ciut więcej. Zastanawiam się jeszcze czy nie dorobić bałwanów morskich ale to za jakiś czas.
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Dzięki za porady jak tylko będzie trochę wolnej chwili to będę próbował się bawić z liniami . Na razie kończę inne drobiazgi a tego jest sporo. Jak coś będzie w miarę gotowe wstawię foty.
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Odnośnie papy się nie zgodzę jest położona poprawnie ale faktycznie na zdjęciach wygląda to inaczej. Papa położona jest zgodnie ze spadkiem dachu.
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Nie jestem pewien czy da się wyjechac z tych garaży stojących vis'a'vis siebie - trochę mało miejsca - szczególnie dla tego Mercedesa.
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Dać się da osobiście widziałem jak ludzie z takich wyjeżdżają po 2-3 razy po drugie jest to makieta domowa więc jakieś kompromisy trzeba przyjąć.
 

Podobne wątki