• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Moja makieta modułowa

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
ło ludzie, ale rozpierducha styropianowa...
fajna makieta, jedynie problem jest z pionami słupów... na ostatniej foci semafory sobie, trakcja sobie, a budynki sobie...

duży plus za waloryzację koparki
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Witam postęp prac peron 1 prawie ukończony pozostała kładka lub przejście podziemne, figurki, wiata itp.
Łączenie kostki bukowej z płytami w realu aż tak nie straszy. Powstały również tory odstawcze na wagony PKP IC ukończone w ok 85%.
 

Załączniki

OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Słupy własnie są poprawiane budynki już poprawione cała stacja idzie w nowe ,więc wszelkie mankamenty staram się poprawić .
Na koniec prac będzie wymieniony budynek stacyjny wraz z otoczeniem.
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
Musisz zainwestować w figurki. Smutno tak jakoś ,nie czuć życia. Wygląda trochę jak w niedzielę o 6 rano,na tych balkonach jakieś ludziki, pranie itp...itd... ogólnie jest fajnie.
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Figurki dojdą na razie zajmuję się grubszą robotą detale na końcu co do płyt sam nie wiem płyty są położone dobrze lecz faktycznie żółty pas powinien być chyba bliżej torów.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
Zwróć uwagę po której stronie jest ten pas anty poślizgowy (czy też dla słabo/niedowidzących). To u mnie w Olsztynie, dworzec Zachodni po modernizacji.
z21801146V,Dworzec-PKP-Olsztyn-Zachodni.jpg

Twój peron przez takie ułożenie zmniejszył się niemiłosiernie. (mam gdzieś swoje zdjęcia tego pasa, ale nie mogłem się doszukać, więc posiłkuję się pierwszym lepszym z netu). Myślę, że to rozwiewa wątpliwości.
 

Noah

Aktywny użytkownik
Reakcje
507 2 0
^^ Ano. Najpierw (od osi peronu) powinien by pas akustyczny (czyli te okrągłe wypustki), później żółty pas. Niemniej, wygląda świetnie!
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Niby się wszystko zgadza jednak pas z wypustkami wedle zdjęć jest bliżej osi peronu i tak też położyłem co do żółtej lini to tak jak pisałem pomalowałem nie z tej strony bo od strony osi peronu.
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Pasy przemalowałem niestety nie obyło się bez problemów bo coś się aerograf popsuł ale jakoś dał rade zdjęcia wstawię wieczorem lub jutro.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
No i różnica ogromna. Fajnie wygląda teraz, jedynie może 2 warstwę żółtego dać aby wzmocnić kolor? W każdym razie teraz jest super :)
 
OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Dzięki za dobre słowa rażą troszkę jeszcze te szpary między kostką a płytami ale myślę ,że jak dojdą dodatki to troszkę to zaginie .
W planach będzie wymiana na kostkę brukową Nocha ale nie znalazłem jeszcze takiej w miarę pasującej , mam nadzieję ,że kiedyś wyjdzie chodzi mi o cienki karton. Pytanie odnośnie wiat na peronach czy takie mogły by być
 

Załączniki

OP
OP
Krystian

Krystian

Znany użytkownik
Reakcje
482 2 4
Witam stacja ukończona w ok 85% pozostało kilka detali oraz kładka nad torami, lub przejście podziemne .
Następnie w planach budynek stacyjny wraz z otoczeniem.
 

Załączniki

Podobne wątki