• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja makieta ho

marcelop

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 1
#1
Przeglądając to forum i parząc na inne makiety doszedłem do wniosku, że też zaprezentuje to nad czym pracuję.
makieta budowana jest na przełomie 2\3 epoki rozwoju kolejnictwa. Na razie posiadam jedynie 3 lokomotywy (z czego jedna jest w naprawie). Pod spodem załączam zdjęcia mojej makiety, która w prawdzie nie jest dokończona ale pracuje nad jej ukończeniem .:)

20170618_104235.jpg


pod spodem jedna z nastawni ZIELONA GÓRA.

20170618_104318.jpg


Widok z peronu na pociąg relacji koluszki-rybnik , lokomotywa br 98-003.
20170618_104445.jpg


Pod spodem widok na stację koluszki a na pierwszym planie wagony czekające na przestawienie.:)
20170618_104431.jpg

W miarę postępu pracy będę wstawiał zdjęcia oraz filmy,
 

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#2
Jako również początkujący trzymam kciuki i przede wszystkim życzę wytrwałości, bo widać, że jeszcze sporo pracy przed Tobą :)

Zadam tradycyjne w takiej sytuacji pytanie: czy mógłbyś pokazać plan całości i układ torów?
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#3
Jak wspomnieł kolega Przemekk oprócz tego, co pokazałeś fajnie było by wrzucić zdjęcie całości, a przynajmniej plan, coby ogląd mieć na to jak ma całość wyglądać. W tego typu makietach (tort z tego co widzę) zawsze największą ciekawość budzi na początku układ torowy, to ile miejsca makieta zajmuje. Tego tu nie widać poza zbliżeniem toru, nastawni, czy peronu.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki