• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja mała kolekcja

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Model bardzo ciekawy i całkiem fajnie zrobiony. Gratuluję pomysłu i wykonania. W końcu dzięki własnej inwencji twórczej masz unikatowy model. (y)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Nie napisałem tego komentarza w sensie ,że ja potrafię lepiej ,tylko że do malowania najlepiej nadaje się aerograf ;)
Na domiar złego była chyba już raz malowana :niepewny:
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Nie napisałem tego komentarza w sensie ,że ja potrafię lepiej ,tylko że do malowania najlepiej nadaje się aerograf ;)
Na domiar złego była chyba już raz malowana :niepewny:
Tak, dokładnie. Była malowana. Był położony jakis słaby podkład i musiałem to wszystko zdrapać. Jutro przyjeżdża pucha ze sprayem modelarskim którym już malowałem podwozie scanii z mojego wątku warsztatowego.
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Dzień dobry,
trochę mnie tutaj nie było, ale myślę, że tym modelem nadrobię zaległości.
Na dziś przygotowałem niezwykle udaną i moim zdaniem najładniejszą reklamówkę Scanii. Darzę ten model ogromną sympatią oraz wątpię abym kiedykolwiek się go pozbył. Oczywiście dziś nie zabraknie także "przerobionego" zdjęcia.
Zapraszam i pozdrawiam. :cool:
Scania R450 Streamline Highline
aa.jpeg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
 

Podobne wątki