• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja mała kolekcja

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.965 2 0
Rewelacyjnie wyglądają te Volvaki i jest lekka zazdrość:cry:bo chętnie widziałbym u siebie w kolekcji takie cudo:)ale nie można mieć wszystkiego;)gratuluję dobrego zakupu może kiedyś i ja stanę się szczęśliwym posiadaczem tego modelu:p
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Rewelacyjnie wyglądają te Volvaki i jest lekka zazdrość:cry:bo chętnie widziałbym u siebie w kolekcji takie cudo:)ale nie można mieć wszystkiego;)gratuluję dobrego zakupu może kiedyś i ja stanę się szczęśliwym posiadaczem tego modelu:p
No niestety, to już ostatnie chwile, aby je kupić. Będzie pewnie tak jak z niebieskim Volvem, czyli szybko znikną. Namawiam do zakupu!
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Heide, Heide i po Heide.
Model coś za szybko został sprzedany. W sumie to się nie dziwie.
Zapraszam na foto relacje przy wariującym aparacie gdy fotografuje się coś białego. ;)
Scania Heide-Logistik The Legend
IMG_20180802_134016.jpg
IMG_20180802_133713.jpg
IMG_20180802_134035.jpg
IMG_20180802_134401.jpg
IMG_20180802_134431.jpg
 

Załączniki

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Model rewelacja. Coś pięknego. Świetnie, że Herpa postarała się o pomalowanie, i chromowaną imitację lusterek. Do mnie dziś też dojechal. Na Master Truck miałem przyjemność siedzieć w środku. Gratuluje posiadania.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Piękny jest ten model. Wykonanie świetne, a malowanie po prostu rewelacyjne. Pomalowany agregat to bardzo ciekawa opcja. Praktycznie zginął jego kształt w tym rysunku. Jest czego zazdrościć. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.789 67 1
Zarówno oryginał jak i model prezentują się bardzo okazale . Malowanie jest kapitalne . Szczególnie mi się przód tego pojazdu podoba . Szkoda tylko że zarówno w tym 1:1 jak i 1:87 nie ma pomalowanej tylnej ściany kabiny . Ta biel nieco razi .
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Cudo a nie model.Świetna kolorystyka i wykonanie.Herpa stanęła na wysokości zadania(y)
Zarówno oryginał jak i model prezentują się bardzo okazale . Malowanie jest kapitalne . Szczególnie mi się przód tego pojazdu podoba . Szkoda tylko że zarówno w tym 1:1 jak i 1:87 nie ma pomalowanej tylnej ściany kabiny . Ta biel nieco razi .
Teraz tylko czekać do grudnia na nowy model Lionheart.
 

Podobne wątki