• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja mała kolekcja

OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Był DAF, teraz kolej na porządną ciężarówkę czyli: Scania. Prezentacja Scanii z "extra shop'u". Będzie ich więcej.
Zapraszam :cool:
Scania T124L "Reklamówka"

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Bardzo ciekawy model. Napis Scania dodaje tylko uroku. Szkoda tylko, że pomimo sprzedaży modelu przez ExtraShop, nie zrobili w nim czegoś więcej i nie pomalowali świateł tylnych w naczepie. :(
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Witam wszystkich.
Po sporej przerwie postanowiłem wrócić i publikować posty.
Dzisiaj chciałem zaprezentować model ciężarówki, w sumie to modele ciężarówki, której niestety nie ma już na naszych drogach za sprawą tego, że spaliła się na autostradzie. Przyczyną był wystrzał opony na osi sterującej, następnie pod wpływem iskier scania się podpaliła. Z ciekawostek kierowcą był nasz rodak Sebastian (człowieka nie znam ale przepuszczam na podstawie tego, że imię i nazwisko jest polskie), któremu nic się nie stało i dzięki jego dobrej reakcji opanował pojazd i nie naraził innych użytkowników drogi.
Co do zdjęć wyszły moim zdaniem ładnie, dodałem lekki filtr, ponieważ pogoda za oknem jest jaka jest.

Scania CS20 HD "Heide-Logstik Arminius Truck"

272690674_2981678198754248_612962172633234421_n.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5556.jpg
 

Podobne wątki