• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja mała kolekcja

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.767 301 15
Super model i świetne zdjęcia gdyby nie ta nieszczęsna łódka... szkoda, że diorama nie przedstawia zakrętu i odrobiny krzewów, można by zakomponować jeszcze lepsze fotografie.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
Świetny model nam pokazałeś . Bardzo mi się podoba i od dłuższego czasu jest na mojej liście zakupowej . Fajny pomysł z tym plenerem do zdjęć . Szkoda tylko że część fotek wyszła z za małą ilością światła.
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Świetny model nam pokazałeś . Bardzo mi się podoba i od dłuższego czasu jest na mojej liście zakupowej . Fajny pomysł z tym plenerem do zdjęć . Szkoda tylko że część fotek wyszła z za małą ilością światła.
Wybrałem się tam o 18. Niestety słońce świeciło z drugiej strony, musiał bym staw przejść dookoła na drugą strone, ale też by światła nie było, ponieważ drzewa zasłaniały. Muszę się przed południem wybrać.
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Witam wszystkich i dziękuję za opinie.
Dzisiejszą prezentacją zawładną Rolling Stones. Zakochałem się w tym modelu od razu po ukazaniu się w katalogu. Po tegorocznym MT model jeszcze bardziej mi się podoba.
Swoją drogą szkoda, że Lex-us nie wypuści swojej Scanii S w herpie, ponieważ też mi się bardzo podobał.
Ogólnie planuję wrzucać częściej fotki modeli.
Pozdrawiam Fabian :cool:;)
Scania Streamline Nößler Transporte
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
IMG_20190727_231912.jpg
 

Załączniki

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Po Twoich fotkach trzeba ją będzie kupić, na aukcyjnych i firmowych tych barw nie widać, a Rolling Stones będzie fajnym uzupełnieniem
do Volvo Makela Motorhead. Scani z Zenkiem Martyniukiem raczej bym nie brał ;)
 

Podobne wątki