• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja mała kolekcja

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witaj po przerwie Kolego! :) Dobrze Cię znów u nas widzieć. :) Model bardzo ciekawy do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić jeżeli chodzi o te barwy. Oryginału szkoda, ale w tej branży takie tragedie niestety się zdarzają... :(
 
OP
OP
Fapo

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Dzień dobry.
Witam po kolejnej przerwie... Trochę się u mnie pozmieniało, co będziecie mogli zobaczyć za niedługo w moim wątku, niekoniecznie tym. Postanowiłem wrócić do w miarę regularnego publikowania postów, trochę modeli się nazbierało. Zacznijmy od ostatniej bomby, którą wypuścił Muller. Zielony model w zielonym otoczeniu, zapraszam :cool:
Scania S "Muller Indiana Jones"
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.966 2 0
Fabian to prawda przerwę miałeś długą;)ale jak wrócić to na wysokim poziomie ta Scania wygląda rewelacyjnie w tym malowaniu i wszystkimi dodatkami(y)gratuluję i czekam na kolejne prezentacje a będą ciekawe bo parę widziałem tych nieopublikowanych modeli;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Herpowski Muller nie może być biedny i jak widać nie jest! :D Jak na standardy tej firmy, wykonanie jest świetne. Pewny jestem, że zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni piękna tej miniatury. :)
Fabian - powrót w bardzo dobrym stylu! ;)
 

Podobne wątki