• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
Podobają mi się Volviacze, a to malowanie przyciąga wzrok i jest sporą odmianą od tego co zwykle widzimy.

Natomiast wykonanie jest po prostu doskonałe, serio. Każdy element zrobiony czysto, a te kalki na bokach leżą tak dobrze, że się zastanawiam jak można je tak ładnie położyć.

Bardzo podoba mi się też kangur, no i ta lampka na dachu dodaje fajnego kontrastu.

Niezwykle udany zestaw!
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
Podobają mi się Volviacze, a to malowanie przyciąga wzrok i jest sporą odmianą od tego co zwykle widzimy.

Natomiast wykonanie jest po prostu doskonałe, serio. Każdy element zrobiony czysto, a te kalki na bokach leżą tak dobrze, że się zastanawiam jak można je tak ładnie położyć.

Bardzo podoba mi się też kangur, no i ta lampka na dachu dodaje fajnego kontrastu.

Niezwykle udany zestaw!
Dzięki za tak miły komentarz i cieszę się że podoba się moja praca:)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Zdążyłeś nas przyzwyczaić do tego, że każdy model pokazany przez Ciebie jest w mniejszym lub większym stopniu obdarzony jakimiś dodatkami. Tu jest naprawdę (bez cienia przesady) na max! :eek: Model bardzo mocno przyciąga wzrok a samo a zgranie kolorów jest genialne. W połączeniu z białą naczepą wyszedł zestaw idealny. Ogromny talent i gratuluje kolejnego nietuzinkowego pomysłu. (y):)
 

Podobne wątki